Panevėžio lengvaatlečiai džiaugiasi pasiekimais

Praėjusią savaitę Alytuje vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Čia sėkmingai pasirodė Panevėžio miesto komandai atstovavę jaunieji lengvaatlečiai.

200 m bėgime 2 vietą užėmė Vesta Ručenko. Aukso medalį 400 m bėgime ir bronzos medalį 300 m bėgime su barjerais asmeninėse rungtyse iškovojo Miglė Mincytė. Septynkovės varžybose čempione tapo Agota Žurauskaitė. Aštuonkovės rungtyje antrą vietą užėmė Kasparas Bačianskas. Kūjo metimo rungtyje (4 kg) čempiono titulą iškovojo Domas Kanaverskis (48,56 m), o sidabro medaliu pasipuošė Benas Bareikis (43,11 m). Estafetinio bėgimo rungtyje (4 x 100 m) vicečempionėmis tapo Panevėžio jaunučių merginų komanda – A. Žurauskaitė, M. Mincytė, Gertrūda Petrulytė ir V. Ručenko. Jos tik 0,02 sek nusileido čempionėmis tapusioms Vilniaus sportininkėms.

Sportininkus žaidynėms ruošė treneriai Aldona Dobregienė, Algimantas Sniečkus, Remigijus Jakubauskas, Vidmantas Ščevinskas.

Savaitgalį Osle (Norvegija) vyko Šiaurės šalių jaunimo daugiakovės čempionatas. Jame Lietuvos rinktinės sudėtyje sėkmingai pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkė Urtė Bačianskaitė. Sportininkė pasiekė asmeninį rekordą ir įvykdė pasaulio jaunimo čempionato normatyvą. U. Bačianskaitę treniruoja A. Dobregienė.