P. Židonio nuotr.

Panevėžio krepšinyje karšta ne tik aikštelėje

Panevėžio krepšinyje karšta ne tik aikštelėje

Jaunuosius Panevėžio krepšininkus auginantys tėvai ir treneriai sukilo: jiems už nugarų rengiamasi Savivaldybei pavaldžiame Sporto centre naikinti krepšinį ir jį atiduoti į privačias rankas – naujai kuriamai įstaigai. Vienas iš jos būsimų dalininkų – krepšinio klubas „Lietkabelis“.

Idėjos iniciatoriai bando įrodyti, jog toks sprendimas antrąją lietuvių religiją – krepšinį – Aukštaitijos sostinėje kilstels į aukštesnį lygį. Visgi tokios naujienos tyliai neprasprūdo – ažiotažas kilo anksčiau, nei Savivaldybė buvo numačiusi.

„Bendruomenę pasiekė informacija, kad Panevėžio miesto savivaldybė ketina steigti viešąją įstaigą, panaikindama krepšinio sporto šaką Panevėžio sporto centre. Viešosios įstaigos dalininkais greičiausiai taps Savivaldybė, krepšinio klubas „Lietkabelis“ ir VšĮ „Aukštaitijos krepšinio mokykla“. Sporto centre dirbantys profesionalūs krepšinio treneriai ir jų jaunųjų krepšininkų tėvai nėra informuojami apie artėjančius pokyčius. Manome, kad ši informacija sąmoningai slepiama, pažeidžiant Vietos savivaldos įstatymo <…> principus“, – teigia oficialų laišką Panevėžio miesto merui, Savivaldybės administracijos vadovams, švietimo, mokslo ir sporto viceministrui, Panevėžio politikams išsiuntę Sporto centro ugdytinių tėvai.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 18 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Kaip daznai buna , geriausi sportininkai buna tie kuriu tevai net sportbaciu del vienokiu ar kitokiu priezasciu neistengia net sportbaciu nupirkt. Ypatingai kaimo vaikai. Net ir normatyvai jiems didesni, todel kad jie nesedi dienu dienom prie kompu, neaptuke ir ju mamytes su dzipu neveza i treniruote. O cia mokek pinigus, daug prarasim.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų