Ž. Kavaliauskienės nuotr.

Panevėžio klubo „Dviračiai“ triumfas

Vilniuje įvyko paskutinis, trečiasis, šių metų MTB dviračių maratonų taurės etapas. Šiose varžybose buvo susumuoti galutiniai rezultatai po trijų etapų (Anykščių, Ignalinos,Vilniaus) ir nustatytos komandų vietos.

MAXI komandų įskaitoje (varžomasi, kurios komandos įveiks kuo daugiau kilometrų) Panevėžio klubas „Dviračiai“ tapo absoliutus nugalėtojas. Kilometrus „rinkti“ buvo galima minant vieną, du arba tris maratono trasos ratus, Vilniaus etape vieno rato ilgis buvo 21 km.

Klubo atstovai užėmė ir prizinių vietų – jaunasis dviratininkas iš Ukrainos Vitalijus Osypenko, šiuo metu gyvenantis Panevėžyje ir atstovaujantis Aukštaitijos sostinės klubui, vyrų elito grupėje M-19 užėmė antrąją vietą.

Trijų ratų distancijoje grupėje M-40 šeštąją vietą užėmė klubo narys Rytis Taura. Trijų ratų distancijoje dalyvavo ir daugiau klubo narių. Daugelis jų mynė vieną arba du varžybų ratus.

Per vaikų važiavimus jaunieji klubo dviratininkai Joris Budreckis (10 metų) ir Oskaras Glebavičius (8 metai) buvo netoli prizininkų trejeto.

Jauniausias klubo narys Oskaras Glebavičius pirmą kartą šiose varžybose įveikė visą trasą, tai yra 21 km ratą. Paskutiniame maratonų taurės etape dalyvavo beveik 30 klubo komandos dviratininkų.

Panevėžio klubas „Dviračiai“ vadovas Rimantas Narkūnas teigė, kad šį kartą panevėžiečių pergalė buvo pelnyta ir įtikinama.

„Jau po antrojo etapo, kuris vyko Ignalinoje, mes buvome užsitikrinę nugalėtojų titulą. Per klubo gyvavimo laikotarpį antrą sykį tapome nugalėtojais. Pirmą kartą nugalėtoju taure džiaugiamės 2018 metais. Šiemet puikų rezultatą lėmė ir tai, kad per keletą sezonų klubo dviratininkai subrendo ir jų meistriškumas dar labiau pakilo“, – „Sekundei“ sakė R. Narkūnas.