Panevėžio kapinėse įrengti stovai su įrankiais

Panevėžio kapinėse įrengti stovai su įrankiais

Artėjant Vėlinėms Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros, Šilaičių ir Pašilių civilinėse kapinėse įrengti stovai su įrankiais.

„Nuo šiol gyventojai užsukę į kapines aplankyti amžinojo poilsio atgulusių artimųjų ir iš anksto nenumatę, jog jiems prireiks sutvarkyti kapavietę, šalia miesto kapinių administratorių patalpų pastatytuose stovuose ras visus kapų tvarkymui reikalingus įrankius. Tikimės, kad panevėžiečiai teigiamai įvertins šią naujovę, saugos ir pasinaudoję inventoriumi tvarkingai grąžins į vietą. Jei ši naujovė pasitvirtins, kitąmet planuojame tokių stovų įrengti ir daugiau“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.
Stovai su įrankiais įrengti panevėžiečiams ir atvykusiems iš tolimesnių miestų, kurie užsuks aplankyti artimųjų kapų bei bus neapsirūpinę kapų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Čia jie ras šluotą, grėblį, kastuvą, laistytuvą, kauptuką, grėbliuką, grėblį vėduoklę.

Komentarai

  • Kapams, kurie randasi prie medžių , grėbliukai labai reikalingi, ar jų ne per mažai.? O paslauga sveikintina.

  • paslauga, ypac vasara,kai reikia laistyti,o nera su kuo atsinesti vandens.Jau daug kur ,net mazose kaimo kapinaitese yra stoveliai su priemonemis.Dar ziurek kai kas uzkabina jam nebereikalinga kibireli.Issinesti gal niekas nesiryztu. Yra sakoma,kad is kapiniu negalima nieko imti, nes parsinesi mirti i namus.

    • Atsakyti
  • puiku dėkui

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų