Panevėžio socialdemokratų pirmininku išrinktas 39-erių Andrius Busila, vadovaujantis Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biurui.

Panevėžio kairieji išsirinko naują vedlį

Panevėžio kairieji išsirinko naują vedlį

Iki Savivaldos rinkimų nelikus nė metų lyderio palikti Panevėžio socialdemokratai išsirinko naują vedlį.

Skyriaus pirmininku išrinktas 39-erių Andrius Busila, vadovaujantis Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biurui.

Socialdemokratams turėjusiame būti reikšmingame susirinkime tedalyvavo mažiau nei skyriaus 100 narių. Už A. Busilą balsus atidavė 78, už „Senvagės“ progimnazijos direktorių Kazimierą Armonavičių – 22 socialdemokratai.

Į pirmininkus pasiūlyti ir miesto Tarybos nariai Donatas Degenis, Janina Gaidžiūnaitė bei Povilas Vadopolas. Tačiau D. Degeniui pirmajam atsiėmus savo kandidatūrą, juo pasekė ir kiti du Tarybos nariai.

Naujajam pirmininkui talkins keturi pavaduotojai: K. Armonavičius, J. Gaidžiūnaitė, Lina Rasikevičienė ir Danutė Stanevičienė.

Be lyderio socialdemokratų Panevėžio skyrius liko, kai netikėtai prieš mėnesį atsistatydino jo pirmininkas Egidijus Gaidamavičius. Panevėžio kairiesiems jis vadovavo vos metus. Ne tik skyriaus, bet ir partijos gretas palikęs iš Panevėžio kilęs, bet Vilniuje gyvenantis E. Gaidamavičius motyvavo atsidėsiantis verslui.

Panevėžio socialdemokratai numatę spalį vyksiančioje skyriaus konferencijoje tvirtinti savo kandidatą į merus. Miesto kairieji jį rinksis iš kelių pretendentų – naujojo pirmininko A. Busilos, D. Degenio, J. Gaidžiūnaitės ir verslininko, buvusio Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Vyžinto.

 

Komentarai

  • Nebėra Degenio ir numiro raudonieji.. URA !!! Su nauju pirmininku mirtis

  • Gražus outfitas pirmininko. Senelis komunistas nešiojo CK susirinkime, dabar anūkas..

    • būna visaip gi

  • Kodėl gi sekcijoje diplomą puošia Coliukė?

  • reikejo arba saga marskiniu atsegt,arba slipsa uzsidet.Nenoriu tokio pirmininko

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų