Panevėžio gimtadienyje apsilankė 70 tūkst. žiūrovų

Panevėžio gimtadienyje apsilankė 70 tūkst. žiūrovų

Pandemija, karantinas – regis, visos negandos liko už nugaros, kai Panevėžys pakilo švęsti savo 518-ojo gimtadienio.

Miesto šventėje per tris savaitgalio dienas, spėjama, apsilankė iki 70 tūkst. žiūrovų.

Didžiausio jų srauto sulaukė šeštadienio vakaro koncertas Laisvės aikštėje. Scenoje pasirodė populiariosios grupės „G&G Sindikatas“, „Sisters On Wire“, „The Roop“. Pastarosios eurovizinę dainą „Discoteque“ palydėjo masinis panevėžiečių šokis.

Dvylika linijinių šokių kolektyvų su šimtais šokėjų šeštadienį dar iki koncerto sušoko garsųjį „Discoteque“ šokį. Jis buvo nufilmuotas ir „The Roop“ šią dainą atliekant scenoje, filmukas parodytas. Tuo pačiu metu šokėjai šoko ir gyvai – atrodė, kad visas miestas šoka“, – džiaugėsi S. Myškienė.

Pagrindinį gimtadienio renginį – vakaro koncertą – tradiciškai užbaigė lazerių šou ir fejerverkai. Jeigu pastarųjų panevėžiečiams pasirodė mažoka, organizatoriai atsiprašo – šią renginio dalį gerokai sugadino gamta.

Tuo metu, kai turėjo šauti fejerverkai, staiga prasidėjo kruša ir sutrikdė aparatūros darbą. Labai apgailestaujame dėl to – liūdna, kai ne viskas pavysta idealiai, kaip suplanuoji“, – pasakojo S. Myškienė.

Tačiau kiti gimtadienio renginiai, anot jos, ėjo kaip per sviestą.

Visą savaitgalio maratoną pradėjo ir iki pabaigos kantriai ištvėrė prekybininkai. Bendruomenių rūmų direktorės duomenimis, šventinėje mugėje dalyvavo per 180 pardavėjų iš Latvijos ir visos Lietuvos. Iš jų 22 atstovavo tautodailininkams – jie prekiavo savo rankų darbo prekėmis.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 7 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų