Panevėžio gimnazija – mokyklų žaidynių nugalėtoja

Finišavo nuo lapkričio iki birželio trukęs masiškiausias sporto renginys šalyje – Lietuvos mokyklų žaidynės. Panevėžiui sezonas buvo ypač sėkmingas – 5-oji gimnazija užėmė I vietą didžiųjų miestų grupėje. Bendroje įskaitoje Panevėžys – trečias (po Vilniaus ir Kauno).

Žaidynėse nuo rudens iki vasaros tūkstančiai moksleivių kovojo 24 sporto šakų rungtyse – nuo krepšinio ir futbolo iki orientavimosi sporto, svarsčių kilnojimo ar slidinėjimo. Iš viso surengtos 268 zoninės, 127 tarpzoninės, 73 finalinės varžybos. Kiekvienose mokyklos rinko taškus bendrai kompleksinei įskaitai.

Panevėžio 5-oji gimnazija užėmė pirmąją vietą tarp visų didžiųjų miestų gimnazijų ir vidurinių mokyklų, J. Balčikonio gimnazija – 8-ąją. Tarp progimnazijų, pagrindinių mokyklų ketvirta tapo Rožyno progimnazija, aštunta – „Saulėtekio“.

5-osios gimnazijos moksleivės laimėjo kalnų slidinėjimo, „Žemynos“ progimnazijos mergaitės – pradinių klasių plaukimo varžybas.