Panevėžio gatvėms – papildoma finansinė injekcija

Panevėžio gatvėms – papildoma finansinė injekcija

Panevėžio gatvėse šį sezoną kelininkai turėtų būti matomi dažniau.

Susisiekimo ministerija pagal Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą skyrė papildomų lėšų įvairių savivaldybių keliams ir pėsčiųjų bei dviračių takams taisyti. Papildomo investicijos numatytos ir Panevėžiui.

350 tūkst. Eur planuojama skirti S. Kerbedžio g. remontui, daugiau nei 70 tūkst. Eur – Bruknynės ir daugiau nei 95 tūkst. Eur Liublino gatvių kapitaliniams remontams. 105 tūkst. Eur teks Pramonės g. pėsčiųjų ir dviračių tako, 234 tūkst. Eur – Vilniaus ir Klaipėdos g. pėsčiųjų ir dviračių tako remontui, už daugiau nei 38 tūkst. Eur bus remontuojamas M. Tiškevičiaus pėsčiųjų ir dviračių takas.

Panevėžio savivaldybė teikė paraiškas Susisiekimo ministerijai ir dėl J. Janonio bei Pramonės g. remonto finansavimo. Tam buvo gautos vienos didžiausių investicijų – per 1,34 mln. Eur. 819,3 tūkst. Eur bus panaudoti remontuoti 2,9 km J. Janonio g. atkarpą (nuo žiedo iki Bernatonių g.), 524,2 tūkst. Eur – 1,9 km Pramonės g. (nuo Pušaloto iki Vakarinės g.)

Komentarai

  • nu šakės, net bezdalas pakeliui užstrigo nuo minties, kad teks skubiai katapultuotis iš šio miesto kuo tolėliausiai

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų