Panevėžio gatvėmis vaikščiojo dramblys

Panevėžio gatvėmis vaikščiojo dramblys

Trečiadienio vakarą Panevėžio centre kilo sujudimas – gatvėmis vaikščiojo Afrikinis dramblys. Vieni praeiviai spėliojo, kad gyvūnas galėjo pabėgti iš cirko, kiti puolė su milžinu fotografuotis.

Tačiau paaiškėjo, kad taip žiūrovus į cirko pasirodymus kvietė Kultūros ir poilsio parke veikiantis čekų cirkas.

Ne visi panevėžiečiai dramblio pasirodymą miesto gatvėse sutiko su džiaugsmu. Daugeliui tai labiau panašu į gyvūno kankinimą. Įspūdį, kad dramblys nesijaučia gerai, dar labiau sustiprino liūdnos gyvūno akys.

Prieš kelias savaites internete buvo platinamas įrašas, kai tas pats dramblys Šiauliuose keistai siūbuoja ir linguoja galvą. Kovotojai už gyvūnų teises aiškino, kad tai rodo pažeistą gyvūno psichiką dėl patiriamo streso bei netinkamų laikymo sąlygų. Jam išsivystė vadinamoji stereotipija. Dėl to gyvūnų teisių kovotojai net mitingavo prie cirko.

Galerija

Komentarai

 • Visa žioplių minia, kuri stebi šį gyvūno kankinimą tik dar kartą lbai aiškiai parodo kokioje nužmogėjusioje visuomenėje mes gyvename.

  • Atsakyti
  • Na bet is kur islenda tokie debyliski komentatoriai,pamate dramblio akis ir nusprende kad jis liudnas,eikit jus debylai ir debyles galvu persisviesti nes paziurejus i jusu akis atrodo kad jus pusprociai ir debylai

  • Jūs apsilankykite mūsų laukuose į karvučių akytes pažiūrėt. Liūdnesnių nebūna 😉

   • Atsakyti
 • Įdomu kas ir kada matė linksmas dramblio akis…Dabar jau darosi nadinga labiau rūpintis šunų,kačių gyvenimu negu žmonių

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų