Rasa Juknevičienė. "Delfi" nuotr.

Panevėžio dešiniesiems toliau vadovaus Rasa Juknevičienė

Panevėžio dešiniesiems toliau vadovaus Rasa Juknevičienė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio skyrius penktadienio vakarą dar vienai kadencijai pirmininke perrinko Rasą Juknevičienę.

Kandidate į skyriaus pirmininkus buvo iškelta ir Seimo narės R. Juknevičienės padėjėja Jurga Girdzijauskienė, tačiau ji savo kandidatūrą atsiėmė.

Antrai kadencijai perrinktai R. Juknevičienei talkins aštuoni pavaduotojai: Jurga Girdzijauskienė, Indiana Grigienė, Vitalijus Satkevičius, Marius Mališauskas, Darius Mačiulis, Birutė Binkienė, Danutė Kažukauskienė ir Giedrė Baltuškienė.

R. Juknevičienė nuo 1996 metų išrenkama į Seimą. Gegužę ji su dar dviem partijos kolegomis – Andriumi Kubiliumi ir Liudu Mažyliu – išrinkta į Europos Parlamentą.

Panevėžio konservatoriams ir krikščionims demokratams R. Juknevičienė vadovauja nuo  2017-ųjų gegužės.

Dešiniesiems rinkimuose į savivaldybių tarybas nepavyko Aukštaitijos sostinėje susigrąžinti kadaise turėtų stiprių pozicijų. Jų iškelta kandidatė  į miesto merus Indiana Grigienė nepateko į antrąjį rinkimų turą. Šios kadencijos Panevėžio savivaldybės Taryboje TS-LKD penkis mandatus. Prieš ketvertą metų į miesto Tarybą buvo išrinkti šeši šios partijos atstovai, tačiau keturi iš jų pasitraukė iš TS-LKD gretų ir prisijungė prie nepartinio mero Ryčio Račkausko suformuotos valdančiosios daugumos.

Šioje kadencijoje TS-LKD atstovai taip pat pasiskelbė dirbsiantys opozicijoje.

Komentarai

Rodyti visus komentarus (20)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų