Panevėžio centrinė aikštė pavirs gerų darbų centru

Panevėžio centrinė aikštė pavirs gerų darbų centru

Panevėžiečiai šį savaitgalį turės galimybę tapti tikrais gerumo ambasadoriais. Jau 11-tąjį kartą šiais metais startavusi paramos akcija „Maltiečių sriuba” neaplenks ir Panevėžio.

Gruodžio 10 dieną, šeštadienį, nuo 12 valandos miesto centrinėje aikštėje įsikurs maltiečių simbolika pažymėta palapinė, aikštėje taip pat veiks ir Kalėdinė miesto mugė. Visos akcijos metu surinktos lėšos bus paaukotos nepasiturintiems ir sergantiems Panevėžio krašto senjorams.
Gerumo akcijos iniciatoriai maltiečiai kviečia panevėžiečius pasivaišinti specialiai šiai šventei „Virtuvės mitų griovėjų“ ir gerai žinomo kulinarijos meistro Alfo Ivanausko kartu su akcijos draugais „Kalnapilio – Tauro grupe“ pagaminta sriuba.

Akcijoje gerumu dalinsis ir „Lietkabelio“ krepšininkai bei Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.
Šventinis laikotarpis – gėrio idėjoms
„Neabejoju, kad kartu su miesto bendruomenės palaikymu galime nuveikti labai daug ir reikšmingai prisidėti prie garbaus amžiaus sulaukusių senjorų gerovės. Metų pabaigos šventės yra puikus metas atsigręžti į šalia esančius ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie negali visapusiškai savimi pasirūpinti. Jau šeštus metus bendradarbiaujame su Maltos ordinu ir palaikome jų iniciatyvas, todėl jaučiame pareigą paraginti dar aktyviau įsitraukti ir Panevėžio miesto gyventojus”, – sakė akcijos idėjos rėmėjas, „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas.
Šią iniciatyvą gyrė ir Panevėžio miesto meras R. Račkauskas, akcentuodamas, kad tokia bendruomeniškumą skatinanti akcija – labai sveikintina ir reikalinga miestui, jo gyventojams.
„Dabar vis daugiau kalbame apie socialiai atsakingo verslo ir pagalbos šalia jo esančiai bendruomenei svarbą, todėl „Kalnapilio-Tauro grupės” dalyvavimą šioje akcijoje vertinu kaip puikų realios pagalbos seniems, sergantiems ir vienišiems žmonėms pavyzdį. Tikiuosi ir linkiu, kad tai paskatintų ne tik Panevėžio, bet ir visos Lietuvos privatų verslą dažniau imtis socialinės atsakomybės projektų”, – pabrėžė R. Račkauskas.

Vietos verslo įsitraukimo svarba

Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) direktorė ir akcijos „Maltiečių sriuba” organizatorė Rasa Stukienė, kalbėdama apie „Kalnapilio-Tauro grupės” įsitraukimą, džiaugiasi, kad vietos verslas nelieka nuošalyje ir aktyviai prisideda prie tokių gerumo akcijų įgyvendinimo.
„Kuo gyventojai, bendruomenės ir verslas bus aktyvesni ir savo gerais norais, aukomis įsijungs į problemų sprendimą, tuo daugiau pavyks nuveikti bendruomenės labui. Taip pat tokios akcijos didina pačių gyventojų supratimą, kad yra žmonių, vietos verslo atstovų, kurie ateis jiems į pagalbą, jeigu ir jiems atsitiks nelaimė, nes už gerą visada atsilyginama geru“, – pabrėžė paramos akcijos organizatorė.
Akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos dviem dideliems maltiečių projektams – „Maistas ant ratų“ ir „Socialinė priežiūra namuose“.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų