Mentai PNVŽ nuotr.

Panevėžio centre partrenkta moteris

Panevėžio centre partrenkta moteris

Centrinę Panevėžio Laisvės a. kertanti Elektros g. dėl įvykusios avarijos ketvirtadienį prieš pat vidurdienį tapo sunkiai pravažiuojama.

Bendrajam pagalbos centrui apie 11.26 val. pranešta, jog gatvėje prie J. Miltinio dramos teatro automobilis partrenkė moterį.

Į įvykio vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Nukentėjusioji greitosios automobiliu išvežta į Respublikinės Panevėžio ligoninės priimamąjį.

Pirminiais duomenimis, BMW automobilis jau buvo pravažiavęs Elektros g. esančią perėją, kai, matyt, pamatęs prieš ją laisvą parkavimo vietą, pradėjo važiuoti atbulomis ir kliudė per gatvę ėjusią pėsčiąją.

Panevėžio Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Karolinos Miganovičienės teigimu, aiškinamasi, ar moteris ėjo per perėją, ar visgi šalia jos.

Įvykio aplinkybės dar tiriamos.

 

Komentarai

  • vėl BMW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Atsakyti
  • Suprantu, kad gal ir vairuotojas yra kaltas, Bet kodel pėstieji niekaip neišmoksta atsakingai pereiti perėjos, Vis įsivaizduoja, kad perėja tai šaligatvis 🙁 . Nu žmonės – darykimės ir pamatysim kas dedasi aplink, gal nelaimių bus mažiau.

  • jei matai, kad žmogus važiuoja atbulas, vertink, kad jam sunku matyti kelią, vairuoti, dairytis, saugokis, nors ir važiuojančio atbulomis automobilio šoferis visada kaltas.Kitaip būsi teisus, bet sužalotas

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų