P. Židonio nuotr.

Panevėžio centre – mažoji Venecija

Panevėžio centre – mažoji Venecija

Greta sutvarkyto Jaunimo parko esančio vieno Liepų alėjos daugiabučio gyventojai jaučiasi tarsi gyventų Venecijoje. Po smarkesnio lietaus ir į panevėžiečių kiemą galima tik įplaukti.

Žmonės guodžiasi, kad jų bėdos prasidėjo tada, kai prieš porą metų renovavo namą, o Savivaldybė sutvarkė buvusią duobėtą gatvę.

Liepų alėjos 3-iajame daugiabutyje gyvenanti Polina nebeišmano, ko šauktis, kad nuo vandens išgelbėtų jos rūsį.

„Niekuomet rūsyje nebūna sausa, o po lietaus visai blogai. Tokiame rūsyje nei daržovių gali padėti, nei kokių daiktų. Nuo drėgmės kaimyno jau ir durys pradėjo pūti. Visą dieną laikome rūsio duris atidarytas, kad bent kiek vėdintųsi“, – guodėsi daugiabučio gyventoja.

Kaip tikino Polina, tiek ji, tiek namo pirmininkė ne kartą kreipėsi į namą renovavusią įmonę „Modernaus būsto projektai“. Jos įtaria, kad rūsiuose nebuvo kaip pridera izoliuota siena, taip pat nepabaigti tvarkyti lietvamzdžiai ir latakai.

„Iki renovacijos tokių bėdų neturėjome. Jeigu jau apsiėmė renovuoti, turi būti pabaigta iki galo. Dabar paėmė nemažus pinigus, bet padarė atmestinai – tept lept. Nuo 2019 metų taiso brokus, jeigu tokiu spartumu ir toliau dirbs, greitai prabėgs ir tie penkeri garantinio aptarnavimo metai, tada viską teks patiems tvarkyti“, – piktinosi Polina.

Taip sutapo, kad 2019 metais buvo baigti ne tik namo, bet ir Liepų alėjos tvarkymo darbai. Pasak namo bendrijos pirmininkės Danguolės Kuodienės, naujasis gatvės asfalto dangos sluoksnis keliais centimetrais aukštesnis, tad per didesnes liūtis vanduo srūva į jų kiemą ir susitvenkia ežerai.

 

Visą straipsnį skaitykite birželio 30 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų