Panevėžio butų ūkio stiprybė – per daugybę metų sukaupta patirtis ir profesionalūs, kompetentingi specialistai. P. Židonio

Panevėžio butų ūkis išlaiko lyderio pozicijas

Panevėžio butų ūkis išlaiko lyderio pozicijas

Ilgametė patirtis, kompetentingi darbuotojai, konkurencinga kaina ir greitas reagavimas į daugiabučių gyventojams kylančias problemas – Panevėžio butų ūkio vizitinė kortelė.

Tad nieko nuostabaus, kad net per 70 proc. visų Panevėžio daugiabučių namų savininkų bendrijų jam patiki savo pastato bendrojo naudojimo objektų techninę priežiūrą ir administravimą, šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūrą. Šias paslaugas bendrovė teikia beveik šešias dešimtis metų.

Per tą laiką keitėsi bendrovės statusas, teikiamų paslaugų gama, konkurencijos sąlygos, tačiau pagrindinė kryptis liko ta pati – būti geriausiais savo srityje.

Bendrovės paslaugos buvo ir yra paklausios. Ar namas naujas, ar renovuotas, ar senas – priežiūra būtina visuomet. „Dabar administruojame per milijoną kvadratinių metrų pastatų ploto ir kasmet mūsų darbų apimtys auga. Nors kuriantis bendrijoms buvo nerimo, ar joms reikės mūsų paslaugų, dabar matome, kad esame reikalingi“, – teigė bendrovės direktorius Vidmantas Žukauskas.

Panevėžio butų ūkio stiprybė – būti arti savo klientų. Dažnas žino, kaip nemalonu, kai ištikus bėdai sunku prisiskambinti – vietoj pagalbos telefone išgirstama įkyri muzika, prašoma šiek tiek palaukti arba kreiptis vėliau.

Panevėžio butų ūkio klientai, tiek bendrijų pirmininkai, tiek pavieniai gyventojai, gali skambinti ar susitikti su bendrovės specialistais, konsultuojančiais dominančiais klausimais, susijusiais su pastatų priežiūra ir valdymu, be to, jie supažindina su besikeičiančiais teisės aktais.

Net jei problemos nesusijusios su Panevėžio butų ūkio funkcijomis, gyventojai niekuomet nepaliekami bėdoje, jiems patariama kreiptis į kitas institucijas, kur gali sulaukti realios pagalbos.

Greitoji pagalba

Panevėžio butų ūkio stiprybė – gausi kvalifikuotų darbuotojų komanda. Jų šioje įmonėje yra 145. Todėl visos paslaugos, kurios susijusios su daugiabučių namų priežiūra ir administravimu, sutelktos vienose rankose. Pažymėtina, kad bendrovė teikia avarinės tarnybos paslaugas visą parą – net ir savaitgaliais ar šventinėmis dienomis.

Svarbiausia, kad avarinė tarnyba į pagalbą atskuba vos per keliolika minučių nuo pranešimo gavimo. Gyventojams tai ypač svarbu, juk, pavyzdžiui, trūkus vamzdžiui, kiekviena minutė tampa aukso vertės. Kuo avarinė tarnyba greičiau atvyksta, tuo mažesni nelaimės padaryti nuostoliai ir nepatogumai.

O pagalbos išties kartais reikia žaibiškai – sugedo šarvuotųjų lauko durų kodas, užsikimšo kanalizacijos stovas ar ištiko kita bėda. Ir nesvarbu, ar savaitgalis, ar šventinė diena ar vakaras – avarinės tarnybos darbuotojai atskuba iš karto.

„Visas paslaugas teikia tik mūsų darbuotojai, todėl iškilusios problemos sprendžiamos operatyviai. Taip savo klientams galime suteikti aukščiausią kokybę ir garantijas“, – sako V. Žukauskas.

Vienose rankose

Panevėžio butų ūkio specialistų komanda pasiruošusi teikti visas paslaugas, kokių tik gali prireikti – pradedant smulkiais remonto darbais kaip lauko durų, spynų, stiklo paketų, durų pritraukiklių, suoliukų remontas ir baigiant sudėtingesniais, pavyzdžiui, stogų, fasadų, nuogrindų remontas, laiptinių dažymas.

Taip pat remontuoja pastato inžinerines sistemas – šilumos, karšto, šalto vandens tiekimo, buitinių nuotekų stovų ir magistralinių vamzdynų, keičia elektros instaliaciją.

Bendrovė daugiabučių namų bendrijoms šiuo metu siūlo įsigyti kalkių pašalinimo įrenginį. Šis apsaugo vamzdynus ir šilumokaičius, mat dėl kalkėto vandens užsikimšus karšto vandens vamzdžiams ar sugedus šilumokaičiui, gyventojai dažnai patiria nemenkų nuostolių.

Taip pat siūloma ir kita itin reikalinga paslauga – buitinių nuotekų vamzdynų valymas specialią modernią įrangą turinčia hidrodinamine mašina, kuria aukšta slėgio vandens srovė purškiama į vamzdynus ir taip pašalinami ant vamzdyno sienelių susikaupę nešvarumai, nuosėdos, riebalų likučiai, fekalijos bei kiti sistemos veiklą apsunkinantys trukdžiai.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad daugiabučio namo savininkų bendrijoms, pasirašiusioms pastato techninės priežiūros ir administravimo sutartį su bendrove, tokie darbai kaip namo šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos paruošimas šildymo sezonui, įskaitant sistemų plovimą ir hidraulinį bandymą, magistralinių buitinių nuotekų vamzdynų valymo, elektros instaliacijos varžų matavimo atliekami be papildomo mokesčio.

Bendrovė taip pat siūlo ir dar vieną nykstančią, bet vis dar labai reikalingą paslaugą – krosnių mūrijimą. Atrodytų, o kam tokios paslaugos bereikia, tačiau jos paklausa – itin didelė.

Gelbsti kiekvieną

Įgyta patirtis, įdirbis ir klientų pasitikėjimas atsispindi ir renovacijos procesuose. Šiuo metu bendrovė vykdo administravimo paslaugą 5 renovuojamuose namuose. Ateinančiais metais iš 17-os mieste renovuojamų daugiabučių namų Panevėžio butų ūkis administruos dešimt. Bendrovė yra viena iš renovacijos pradininkių Aukštaitijos sostinėje.

Tam, kad būtų galima nuodugniau įvertinti prižiūrimų pastatų techninę būklę, bendrovė įsigijo bepilotę skraidyklę su kamera (droną). Ja galima labai greitai atlikti pastato konstrukcijų, ventiliacijos kanalų būklės įvertinimą net sunkiai pasiekiamose vietose, nustatyti pažeidimus dideliame aukštyje. Atlikus pastato apžiūrą dronu, daugiabučio namo bendrijos pirmininkui ar pastato savininkui pageidaujant galima peržiūrėti vaizdo medžiagą.

Pasak V. Žukausko, Panevėžio butų ūkis niekuomet nepalieka bėdoje savo prižiūrimų namų gyventojų, bet teikia paslaugas ir kitiems besikreipiantiesiems.

Pigiau nei kitur

Panevėžio butų ūkio išskirtinumas – mokesčių surinkimo kasos. Bendrovė įkūrusi net aštuonias rinkliavų kasas skirtingose ir gyventojams patogiose Panevėžio vietose. Čia galima apmokėti ne tik už Panevėžio butų ūkio paslaugas, bet ir visas kitas sąskaitas – nuo komunalinių paslaugų iki draudimo, lizingo ar kt.

„Pastebime, kad mokesčių surinkimas – vis dar labai reikalinga paslauga, kuri ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms, nes mokesčių surinkimo paslauga pigi. O šiuo metu kuriama ir internetinė savitarna – jau kitąmet bus galima už mūsų paslaugas susimokėti ir savitarnoje. Informacijos apie mūsų paslaugas galima rasti ne tik portale, bet ir socialiniame tinkle „Facebook“, – apie naujoves pasakoja V. Žukauskas.

Panevėžio butų ūkis prižiūri ne tik daugiabučius namus, bet ir kitus verslo, švietimo, kultūros, sveikatos, sporto, visuomeninės paskirties pastatus.

„Mūsų stiprybė – ilgametė patirtis, darbų kokybė, profesionalūs darbuotojai ir operatyvus reagavimas. Džiaugiamės, kad tą įvertino ir mūsų klientai. Turime atvejų, kai bendrijos, nusprendusios pakeisti paslaugas teikiančią įmonę, po kurio laiko sugrįžta pas mus“, – kalbėjo V. Žukauskas.


Enrika VITONIENĖ

Šešių Panevėžio daugiabučių namų bendrijų pirmininkė,

Marijonų mikrorajono bendruomenės pirmininkė

Su Panevėžio butų ūkiu bendradarbiaujame nuo 2014-ųjų, kai tapau Vilties g. 6-ojo namo bendrijos pirmininke. Dabar pirmininkauju šešių Panevėžio daugiabučių bendrijoms. Visus šiuos namus administruoja Panevėžio butų ūkis. Galiu užtikrintai pasakyti, kad šioje įmonėje dirba tikri savo sričių profesionalai. Daugiabučio namo priežiūra reikalauja ir atidos, ir profesionalumo, o labai dažnai – operatyvios reakcijos. Per tiek metų dar nė karto nėra buvę, kad prireikus pagalbos Panevėžio butų ūkio meistrų tektų laukti. Paslaugos – ne tik avarinės tarnybos, bet ir stalių, elektrikų – suteikiamos čia ir dabar. Prisipažinsiu, kartais stebiuosi, kaip jie suspėja. Sugedo lauko durų užraktas, perdegė lemputė laiptinėje, nesklandumai šilumos punkte – nuo menkiausių iki tikrai rimtų problemų išsprendžiamos tą pačią dieną. Pirmininkauti namui labai lengva, kai jį administruoja Panevėžio butų ūkis. Ant šitos įmonės pečių laikosi ir visa namo techninė priežiūra, ir buhalterinė apskaita.

Esu ir Marijonų mikrorajono bendruomenės pirmininkė. Kai prireikia pagalbos, o prižiūrint bendruomenės įrengtą vaikų žaidimų aikštelę, taip pat sporto aikštyną, jos tikrai prireikia, Panevėžio butų ūkio darbuotojai yra tie, į kuriuos pirmiausia kreipiamės. Ir jiems niekada net nekyla klausimų, kodėl turėtų mums pagelbėti, gal tai ne jų darbas. Už profesionalumą ir požiūrį į daugiabučių namų pirmininkus, į bendruomenę šitai įmonei užkabinčiau aukso medalį.


Zita DAMBRAUSKIENĖ

Elektros gatvės 6-ojo namo savininkų bendrijos pirmininkė

Mūsų namą ilgą laiką administravo Panevėžio butų ūkis, bet gyventojai nusprendė pakeisti administratorių ir išėjome pas konkurentus. Visgi jau po poros metų grįžome. Kaip sakau, grįžome namo – nėra niekur geriau, kaip Panevėžio butų ūkyje. Pamatėme, kas yra kas.

Panevėžio butų ūkyje visuomet sulaukiu pagalbos, o man, neturėjusiai pirmininkavimo patirties, tos pagalbos tikrai reikėjo. Šios bendrovės labai didelis privalumas – betarpiškas bendravimas. Jos darbuotojams galima bet kada pasiskambinti ir pasitarti, niekada nebuvo, kad atmestinai žiūrėtų į mūsų problemas.

Panevėžio butų ūkis turi specialistų komandą, todėl visi darbai atliekami operatyviai ir kokybiškai, o konkurentai visas paslaugas pirkdavo iš kitur, net avarinės tarnybos neturėjo – toji vykdavo iš kito miesto. Džiaugiuosi, kad vėl grįžome pas geriausius.

Komentarai

  • Nesugeba gyvatuko sutaisyti

  • Kas suniui uodega pakels

  • Man buvo problema su nuleidimo vandens bakeliu tualete, atėjo darbininkas be problemų pakeitė ,sutvarkė, negaliu nė pusės žodžio priekaištauti, ačiū, kvepia padorumu ir pagarba kolektyvui.

    • Atsakyti
  • Tie Butų ūkio darbininkai, tai tinginių tinginiai, o ir pats Butų ūkis gyventojus aptarnauja tik per langelį, nors korona jau seniai pasibaigus. Gėda….

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų