M. Garucko nuotr.

„Panevėžio butų ūkį“ paliko ilgametis vadovas

„Panevėžio butų ūkį“ paliko ilgametis vadovas

Daugiau nei tris dešimtmečius bendrovės „Panevėžio butų ūkis“ pradirbęs, iš jų 28-erius jai vadovavęs Gintaras Ruzgys praeitą savaitę pasitraukė iš pareigų.

Buvęs ilgametis darbuotojas teigė tokį sprendimą priėmęs dėl sveikatos.

Panevėžio savivaldybės įmonėje G. Ruzgys plušėjo nuo pat 1986-ųjų. Per ilgus darbo metus tarnyboje jis karjeros laiptais lipo nuo paprasto meistro iki direktoriaus.

Pastarąsias pareigas užėmė 1990 metais ir vadovo kėdę paliko tik pernai, kai dėl direktoriams įvestos kadencijos pasitraukė į pavaduotojo vietą, savo kėdę užleidęs ilgamečiam pavaduotojui Vidmantui Žukauskui.
Dabar, praėjus metams, G. Ruzgio karjeroje – dar vienas staigus posūkis. Prieš savaitę pavaduotojas savo noru atsisveikino su kolegomis.

„Išėjau dėl asmeninių priežasčių. Tai nebuvo skubotas sprendimą, ilgai svarsčiau, bet laikas susirūpinti sveikata – ji turėjo daugiausia įtakos mano pasirinkimui“, – „Sekundei“ kalbėjo G. Ruzgys.

Jis teigė kol kas susitaikysiantis su naujomis gyvenimo sąlygomis. Be to, čia pat ir pensinio amžiaus slenkstis.

„Žiūrėsiu, kaip leis sveikata – jei jausiuosi gerai, gal dar dirbsiu. O gal eisiu į pensiją, reikia ir pailsėti. Bet kokiu atveju norėčiau ramesnio gyvenimo“, – sakė buvęs pavaduotojas.

G. Ruzgys pripažįsta, kad trys dešimtmečiai buvusioje darbovietėje nebuvo itin lengvi. Ypač einant vadovaujančias pareigas esą netrūko streso ir įtampos.

„Pradėjau dirbti įmonėje nuo meistro ir pabaigiau pavaduotoju. Dabar leiskite man pailsėti“, – teigė ilgametis Panevėžio butų ūkio vadovas.

Komentarai

  • Vadovas buvo geresnis už Žukauską… Gaila…

  • Gal atsistatydines ir nezinojo, kokios ten bedos su to butu ukio kai kuriais personalo nariais.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų