Panevėžio bendrovė statybininkams atlyginimus mokėjo vokeliuose

Panevėžio bendrovė statybininkams atlyginimus mokėjo vokeliuose

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių ir Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl vienoje Panevėžio rajono statybų įmonėje darbuotojams galimai vokeliuose mokėtų atlyginimų. Manoma, kad juodais pinigais statybininkams galėjo būti išmokėta beveik 30 tūkst. eurų.

Įtarimai dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų pateikimo pareikšti bendrovės direktoriui ir pačiai bendrovei, kaip juridiniam asmeniui.

Tyrimo metu nustatyta, kad Panevėžio rajone registruota bendrovė statybos darbus atlikdavo Karaliaučiuje (Rusijos Federacija). Ten jos darbuotojai statė ir remontavo parduotuves, privačius namus. Lietuvoje statybininkai dirbdavo gana trumpai ir atlikdavo nedidelius darbus tol, kol būdavo sudaromos naujos sutartys su klientais Rusijoje ir parengiami būtini dokumentai darbui užsienyje.

Nedidelė statybų bendrovė savo darbuotojams oficialiai mokėdavo minimalų atlyginimą. Atlikdami tyrimą FNTT pareigūnai nustatė, kad likusi atlyginimo dalis statybininkams galbūt buvo išmokama nefiksuojant duomenų statybų bendrovės žiniaraščiuose, neįtraukiant jų į apskaitos registrus. Įtariama, kad tokiu būdu bendrovė nesumokėjo į valstybės biudžetą daugiau kaip 15 tūkst. eurų mokesčių bei kitų privalomų įmokų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams.

Komentarai

  • Reik tvarka daryti..uzteks turciams gerti svetima prakaita

  • Tai statibinikams visada tik dali parodo o likusius juodais čia visi žino tik valdžiai dzin

  • Tai kad dauguma statybinių ir ne tik bendrovių moka vokeliuose. Dauguma! Tai ką, čia naujiena tarnyboms? Arba jos tik apsimeta, kad dirba 🙂

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų