Panevėžio arena turi naują pavadinimą

Panevėžio arena turi naują pavadinimą

Generaliniu arenos rėmėju tapus UAB „Kalnapilio – Tauro grupei” ateinantį dešimtmetį bus naudojamas „Kalnapilio“ arenos pavadinimas.

Praėjusią savaitę įvyko Panevėžio sporto centro, kuriam priklauso Panevėžio arena, organizuotas generalinio rėmėjo atrankos konkursas. Pagrindinis konkurso vertinimo kriterijus buvo siūlomas mokėti paramos dydis metams. Šios lėšos bus panaudojamos arenos išlaikymo kaštų mažinimui, infrastruktūros atnaujinimui.

„Dedame daug pastangų, kad Panevėžio arenos valdymo procesai būtų vystomi kryptingai bei sklandžiai, tad džiaugiamės šiuo nauju beprasidedančiu veiklos etapu. Netrukus po sutarties su naujuoju generaliniu rėmėju pasirašymo prasidės intensyvūs parengiamieji darbai, tikimės, kad iki metų pabaigos areną papuoš ir iškaba su naujuoju pavadinimu“, – sako Panevėžio sporto centro direktorius Saulius Raziūnas.

Pagal generalinio rėmėjo sutartį, „Kalnapilio” arenos pavadinimas bus naudojamas tiek išoriniuose bei vidiniuose arenos reklaminiuose plotuose, tiek internetinėje erdvėje.

„Mums didelė garbė tapti Panevėžio viešajam gyvenimui ypač svarbios arenos generaliniu rėmėju. „Kalnapilio“ darykla šiemet švenčia 120 metų jubiliejų, todėl simboliškai džiaugiamės galėdami arenai suteikti „Kalnapilio“ arenos pavadinimą. Mums itin svarbus „Kalnapilio“ gimtasis miestas – Panevėžys, kuriame stengiamės būti geri kaimynai, puoselėti bendruomeniškumą ir skatinti tiek paties miesto, tiek ir jo gyventojų gerovę. Ilgus metus savo iniciatyvomis ir remiamais projektais mes siekiame kurti gražesnį Panevėžį – pilną kultūros ir sporto, o „Kalnapilio“ arena, tikimės, bus to ašimi“, – teigia „Kalnapilio – Tauro grupės” generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas.

Komentarai

  • Seniai reikėjo keisti tuos visus Cido, Mango. Gražūs lietuviški pavadinimai: Kalnapilis, Skaistakalnis, Nevėžis.

    • Alaus patrijotas

      • Atsakyti
  • Aš tai tikėjausi NEVĖŽIS pavadinimo, o Kalnapiliui daugiau produkcijos pervadinti į Nevėžis. Netikiu, kad alaus darykla gerai finansuos areną, jie tobulina savo linijas, konvejerius ir t.t.

  • Ilgiuosi savo gimtojo Panevėžio. Klestek ir grazek mano gimtasis mieste.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų