Panevėžietis su vogtu automobiliu įkliuvo pasieniečiams

Panevėžietis su vogtu automobiliu įkliuvo pasieniečiams

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė panevėžietį, vairavusį Vokietijoje pavogtą lengvąjį automobilį. Paaiškėjo, kad šios transporto priemonės, prie kurios buvo pritvirtinti kitai mašinai priklausę numeriai, vokiečių teisėsaugininkai pradėjo ieškoti prieš pusantros paros.

Šeštadienį naktį Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė keliu Suvalkai – Marijampolė važiavusį automobilį „BMW 535“, pažymėtą vokiškais registracijos numeriais. Prie vairo sėdėjęs 37 metų Panevėžio gyventojas pasieniečiams ištiesė nepriekaištingus asmens dokumentus, tačiau paaiškėjo, kad vyras neturi jokių automobilio dokuimentų.

Kontrolės metu nustatyta, kad „BMW 535“ kaip pavogtas yra ieškomas Vokietijoje, o šios mašinos pasigesta prieš pusantros paros. Be to, prie automobilio buvo pritvirtinti kitai transporto priemonei priklausę valstybiniai registracijos numeriai.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrą po apklausos pasieniečiai uždarė į areštinę. Jo vairuotas automobilis laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų