T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Smurtautojas subadė policijos automobilio padangas

Smurtautojas subadė policijos automobilio padangas

Vienas panevėžietis penktadienį įsivėlė į drąsų žaidimą su policija.

Ryte jam prireikė pareigūnų nuvažiavus nuo kelio, vakare dėl to paties vyro smurto pagalbą kvietėsi jo žmona. Galiausiai po tokios dienos policija liko subadytomis tarnybinio automobilio padangomis.

Apie sugadintą policijos automobilį „Škoda Yeti“ informacija šeštadienį buvo paviešinta paros įvykių suvestinėje. Čia informuojama, kad Panevėžyje, Vilties gatvėje, pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje ir vėliau grįžus prie tarnybinės mašinos pastebėta, jog nenustatytu aštriu daiktu subadytos trys jos padangos.

Įtariama, taip pasielgti galėjo asmuo, dėl kurio policija buvo kviesta į Vilties gatvę. Čia apklausiant nukentėjusiąją, galimo smurtautojo namuose jau nebebuvo. Policija pradėjo jo paieška, būgštauta, kad minėtas asmuo kažkur vaikšto ginkluotas peiliu.

Aiškinantis įvykį plačiau paaiškėjo ir tai, jog su šiuo vyru policininkai jau galėjo būti susidūrę tos pačios dienos rytą.  Būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, jis nulėkė nuo kelio ir išsikvietė pareigūnus. Vyrui jau tuomet buvo nustatytas vidutinis girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų