Panevėžietei nusilenkė šalies prezidentas

Panevėžietei nusilenkė šalies prezidentas

Daugiavaikės mamos – stiprybės ir kilnumo pavyzdys. Tarp keturiasdešimt šešių prezidento Gitano Nausėdos vardu artėjančios Motinos dienos proga tradiciškai pasveikintų daugiavaikių mamų – ir panevėžietė Elzbieta Margarita Švėgždienė. Moteris pagimdė, užaugino bei dorai išauklėjo penkis vaikus.

Karantino laikotarpis pakoregavo ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją. Šiemet prezidentūroje tradiciniai labiausiai nusipelniusių Lietuvos motinų apdovanojimai vyko kiek kitaip nei įprasta.  Laikantis visų apsaugos priemonių, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius, gėles ir Prezidento sveikinimą daugiavaikėms motinoms įvairiuose Lietuvos regionuose perdavė kanceliarijos kanclerė Algė Budrytė bei šalies vadovo patarėjai. Pranešama, jog pasibaigus karantinui visgi bus ieškoma būdų pakviesti mamas apsilankyti prezidentūroje ir asmeniškai pasimatyti su Prezidentu.

„Iš Jūsų širdies šilumos ir begalinės meilės užaugę, iš Jūsų rankomis sukurtų namų svarbiausias gyvenimo vertybes išsinešę vaikai – prasmingiausias nuopelnas Lietuvai, vertas pačių gražiausių pagarbos ir dėkingumo žodžių“,– teigiama šalies vadovo sveikinime daugiavaikėms mamoms.
Prezidentas G. Nausėda padėkojo mamoms už išmintį, rūpestį ir pasiaukojimą, kuriuos jos atidavė savo vaikams, o su jais – ir Lietuvos ateičiai.

Daugiavaikėms mamoms valstybės vadovas palinkėjo daug sveikatos, stiprybės ir laimės brangių žmonių apsuptyje.

Komentarai

  • Tik 46 mamos daugiavaikes per visa lietuvele!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų