P. Židonio nuotr.

Panevėžiečius prausia rajonas

Panevėžiečius prausia rajonas

Panevėžio rajono viešųjų pirčių lankytojai už tokį malonumą moka kone tris kartus mažiau nei reali apsilankymo kaina.

Politikai, suskaičiavę, kad dauguma pirtininkų – netgi ne vietiniai, o atvykėliai iš Panevėžio ar kitų savivaldybių, siūlo rimtai spręsti dėl kainų diferencijavimo pagal gyvenamąją vietą.

Panevėžyje nelikus „valdiškos“ viešosios pirties, jos malonumų miestiečiai ieško rajone.

Upytėje gyvenantis Panevėžio rajono tarybos narys, konservatorius Kazimieras Algirdas Budrys suskaičiavo, kad šios gyvenvietės pirtyje vietinių prausiasi vos dešimtadalis. Visi kiti – atvykėliai.

„Taip išeina, kad rajonas iš savo biudžeto prausia miesto gyventojus. Bilietas į pirtį Upytėje, o ir kitose devyniose rajono pirtyse, kainuoja po tris keturis eurus, o reali apsilankymo kaina – 10–12, gal ir daugiau eurų. Tai kodėl mes, rajono žmonės, savo biudžeto pinigus turime skirti tam, kad nupraustume panevėžiečius?“ – klausia K. A. Budrys.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 27 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Komentarai

  • o tai ponui rajono deputatui neuzkliuva, kad pvz panevezio leliu vezimo teatras kiekvienais metais uz projektines ir Panevezio miesto lesas vazineja po rajona ir dykai kaimo vaikams rodo spektaklius, rajonas sitai iniciatyvai per 10 metu nedave nei cento, tai cia viskas deputatui ok, nekliudo apie lietuva galvoti, ubaginis deputato mastymas, oi ubaginis,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų