G. Kartano nuotr.

Panevėžiečių surinkta parama pasiekė Vinycią Ukrainoje

Panevėžiečių surinkta parama pasiekė Vinycią Ukrainoje

Į Ukrainą trečiadienį išvykęs vilkikas su panevėžiečių surinkta parama jau pasiekė Panevėžio miestą partnerį Vinycią.

„Mėlynos ir geltonos zylės simboliniuose inkiluose. Juos nuspalvino vaikai iš Panevėžio, mūsų broliško miesto Lietuvoje, ir įteikė kartu su humanitarine pagalba.

Krovinyje – vaistai, pirmosios pagalbos vaistinėlės, termo apatiniai kariškiams, bakalėjos prekės, sausainiai, buitinė chemija. Iš viso – daugiau nei 6 tonos.

Į pagalbos rinkimą lietuviai įtraukė savo partnerius iš Italijos Gradoli miesto. Dėkojame už mūsų draugų palaikymą. Ačiū panevėžiečiams ir merui Ryčiui Račkauskui“, – platformoje „Telegram“ paskelbė Vinycios miesto meras Sergejus Morgunovas.

Su pietvakarių Ukrainoje esančia Vinycia Panevėžys kaip miestas partneris glaudžiai bendradarbiauja septynerius metus. Rusijai užpuolus Ukrainą, Panevėžio taryba nusprendė iš miesto biudžeto skirti 50 tūkst. eurų nupirkti ukrainiečiams reikalingų daiktų.

Prie paramos Vinycios miesto gyventojams prisidėjo ir Panevėžio verslas bei patys panevėžiečiai.

O atidarę vilkiką, atgabenusį paramą, ukrainiečiai išvydo ir „Ąžuolo“ progimnazijos moksleivių kaip vilties simbolį sukaltus inkilėlius, į kuriuos vaikai pridėjo šokolado ir kanceliarinių prekių.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų