P, Židonio nuotr.

Panevėžiečių šiukšlės iškeliauja rajonui

Panevėžiečių šiukšlės iškeliauja rajonui

Panevėžio miesto savivaldybė Berčiūnuose turi gražią, itin panevėžiečių pamėgtą poilsio zoną. Tačiau vaizdingame pušyne akis bado  šios kurortinės vietos „įžymybės“ – trys pilnutėliai Berčiūnų ateitininkų stovyklos atliekų konteineriai.

Greta jų peizažą paįvairina ir vienkartiniais kavos puodeliais apkrautas gėlynas.

Berčiūnų kaimo bendruomenė guodžiasi, kad jų kurortas seniai toks apleistas ir retai sutvarkomas. Kaip aiškina bendruomenės pirmininkė Jolita Verikienė, teritorija prieš bažnyčią dar yra kaimo, o pati bažnyčia jau stovi mieste ir už jos esantis pušynas taip pat yra miesto.

„Kiek galime, tvarkomės savo jėgomis, bet kultūros mažai, – neslepia apmaudo J. Verikienė. – Atvažiuoja, išmėto vienkartinius kavos puodelius, kitas šiukšles – nesugeba į šiukšlių dėžę išmesti. Kartais net atveža išmesti šiukšlių maišus. Bėda didžiulė.“

Panevėžio savivaldybės atstovai teigia, jog yra planų naujame ES struktūrinių fondų finansavimo periode ieškoti galimybių šiai didelės žmonių traukos vietai tvarkyti.

Visą straipsnį skaitykite kovo 12 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Kai visi Molainiai suveža savo sandėliukų turtus į Tilvyčio gatvę, tuomet rajonas sugrįžta į miestą

  • Net rusų televizija rodo,kaip jie pagarbiai surenka rūbelius, ,visus rūbus, juos aptvarko ir dalina kam labiausiai trūksta, visa europa pagarbiai taip tvarkosi ir dar lietuviams parduoda, O lietuvos valdininkai tokios kultūros įveikti nesugeba.Gyventojai kaip barbarai viską surenka į maišą su supūvusiais obuoliais ir į konteinerį. Mes skubam.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų