image description

Panevėžiečių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

Panevėžiečių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

Jau lapkričio 11 dieną PPC „Babilonas“ Panevėžyje praūš visų pamėgtas vienos dienos kasmetis išpardavimas. Artėja Šv. Kalėdos, jaukiausias laikotarpis metuose, kai prie stalo susės visi artimieji, kai kiekvienam jų galėsime skirti savo šypseną, šilumą bei tik jiems išrinktas dovanas. Lapkričio 11 dienos išpardavimas – puikus metas iš anksto pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ir išvengti paskutinės minutės stumdymosi prieš pat šventes. O kad pirkėjams nereikėtų sukti galvos ir rinktis iš šimtų skirtingų nuolaidų, Babilone vyks totalinis išpardavimas – visose parduotuvėse bus taikomos nuolaidos nuo 20 proc.!

Visų pamėgtas kasmetis išpardavimas vyks tik vieną dieną. O klientus PPC „Babilonas“ pasitiks atsinaujinęs – klientų mylimos „Žana“, „Gerduva“ ir „Martina“ sveikins persikėlusios į naujas patalpas ir siūlys dar didesnį asortimentą. Beje, „Babilone“ taip pat atsidarys nauja sporto prekių išparduotuvė „Sport1 Outlet“!

Ieškantiesiems išskirtinių dizainerių drabužių neeilines nuolaidas pasiūlys „ADDA“ stiliaus namai – taikys nuolaidas nuo 20 iki 50 proc. visoms prekėms. 30 proc. nuolaidą visoms prekėms (išskyrus „Mustang“) pasiūlys „Džinsų centras“, o visai šeimai drabužius siūlantis „Trikotažas LT“ taikys nuo 20 iki 50 proc. nuolaidas visoms prekėms.

Sportuojantieji turėtų aplankyti „Hiatus Outlet“, nes ten visoms prekėms bus taikoma 30 proc., o „Hummel“ pasiūlys net 20–50 proc. nuolaidas visoms prekėms. Taip pat verta atkreipti dėmesį į „Sports Direct“ ir „Puma“ (išskyrus striukes),  pasiūlysiančius 20 proc. papildomą nuolaidą viskam.

Prekių vaikams parduotuvėje „Baby City” bus taikoma 20 proc. nuolaida viskam, o „Kiki-Riki“, be 20 proc. nuolaidos, dar pasiūlys iki 50 proc.  nuolaidą pažymėtoms prekėms.

Nuo 20 iki 40 proc. nuolaidą visoms prekėms taikys „Bag City”. Knygų mylėtojams „Vaga“ pasiūlys 20 nuolaidą visoms knygoms, išskyrus mokomąją literatūrą ir akcinius pasiūlymus.

Visai „Vivi“ kosmetikai bus taikoma net 40 proc. nuolaida, o apsipirkusieji  bus pradžiuginti išskirtinėmis dovanėlėmis. Grožio prekių parduotuvė „Vitrina PRO“ siūlys 20 –50 proc. visoms prekėms, o atsinaujinusios namų apyvokos prekių, kosmetikos parduotuvės pasitiks savo klientus su puikiomis nuolaidomis: „Žana“ siūlys nuolaidas nuo 25 proc., „Martina“ – 20 proc., o „Gerduva“ – 30 proc. nuolaidas visoms prekėms, nedalyvaujančioms kitose akcijose.

Planuojantieji atsinaujinti būstą ir įsigyti naujų baldų turėtų užsukti į „Baldų šalį”, kur visi pardavėjai siūlys puikias nuolaidas nuo 20 proc. O norintiesiems įsigyti buitinės technikos ar elektronikos prietaisų „Topo centras” taikys iki 30 proc. nuolaidą pažymėtoms prekėms. Negana to, dar viena puiki proga atsinaujinti namus – interjero detalių, rėmelių ekspertai „Savex Galerija“ pirkėjams pasiūlys 25 proc. nuolaidą visoms nenukainotoms prekėms ir rėminimo paslaugoms.

Smaližius kvies „Rūta“, ji taikys  20 proc. pažymėtoms prekėms, o panevėžiečių mylima kulinarijos, konditerijos parduotuvė „Vasaris“ visus lepins 20 proc. nuolaida visoms prekėms.

Apsipirkus ir  norint pailsėti, užkąsti galima užsukti į prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ įsikūrusius restoranus ir kavines  – čia taip pat bus specialių nuolaidų ir akcijų. „Forto dvaras” taikys 20 proc. nuolaidą didžkukuliams, „Čili pica”  – 50 proc. nuolaidą visoms picoms, o „Hesburger” mėsainio kompleksas kainuos vos 2,75 Eur. O visų mylimas, draugiškasis „Maestro Coffee“ siūlys 20% nuolaidą visoms prekėms!

Taip pat  PPC „Babilonas“ vyksta „Pirk ir pramogauk“ žaidimas – perkantieji už 30 Eur ir daugiau gali laimėti įvairius pramoginius prizus: kuponą vakarienei, bilietus į „Forum Cinemas“ kino filmą arba į teatrą. Visa informacija PPC „Babilonas“ tinklalapyje ir mūsų Infocentre.

Išpardavimas PPC „Babilonas“ vyks tik lapkričio 11 dieną, tad skubėkite pasinaudoti puikia proga pasiruošti Kalėdoms, palepinti save, atsinaujinti namus ar pradžiuginti draugus, artimuosius! Viską, ko reikia, rasite atsinaujinančiame PPC „Babilonas“! Daugiau informacijos – www.pcbabilonas.lt

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų