Skaitytojams paskutinė proga gauti naujienas pigiau

Skaitytojams paskutinė proga gauti naujienas pigiau

Ilgiausias per pastarąjį dešimtmetį šildymo sezonas, užsitęsęs net iki gegužės vidurio, panevėžiečiams virto gana skausmingu finansiniu išbandymu. Paskutinių sąskaitų už šildymą šiomis dienomis laukiantys gyventojai priversti keisti įpročius.

Pastarosiomis dienomis „Sekundės“ redakcija sulaukė itin daug skaitytojų skambučių – žmonės prašė dėl išaugusių šildymo išlaidų pratęsti dienraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ prenumeratos akciją.
„Pavasarį tradiciškai skelbiame pigiausią prenumeratos akciją. Tačiau suprantame, kad dėl ilgo ir brangaus šildymo sezono daugelis panevėžiečių šįmet priversti peržiūrėti savo išlaidas. Negalime savo nuolatinių skaitytojų palikti be Panevėžio miesto ir rajono karščiausias naujienas pateikiančių laikraščių, todėl, reaguodami į pageidavimus, akciją pratęsėme“, – teigė dienraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ leidėjos „ON Media“, UAB, generalinė direktorė Rita Osteikienė.

Penkis kartus per savaitę leidžiamą „Sekundę“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“ 2018 metams už 40 Eur dar galima užsiprenumeruoti iki birželio 14-osios. Tai paskutinė galimybė du laikraščius užsisakyti už mažiausią kainą ir kasdien namuose sulaukti karščiausių miesto, rajono ir šalies naujienų.
Visgi, pasak generalinės direktorės, nepaisant šį pavasarį panevėžiečiams išaugusių išlaidų už šildymą, kitiems metams „ON Media“, UAB, leidinius jau užsiprenumeravo net daugiau skaitytojų nei pernai tuo pačiu laiku.

„Turime pasidžiaugti, kad žmonės supranta, jog anksčiau yra pigiau, ir ta galimybe kasmet vis aktyviau naudojasi. Tikiuosi, kad mūsų leidinius užsiprenumeruoti per pavasarinę akciją už mažiausią kainą panevėžiečiams taps geru įpročiu“, – pažymėjo R. Osteikienė.
Dvidešimt ketvirtuosius metus leidžiama „Sekundė“ išlieka skaitomiausių šalies dienraščių penketuke. Tyrimų kompanijos „Kantar TNS“ duomenimis, „Sekundės“ bendra skaitytojų auditoriją siekia 63,2 tūkst. Panevėžio dienraštis aplenkė net triskart daugiau gyventojų turinčio Kauno laikraštį „Kauno diena“ ir nusileido tik didiesiems Lietuvos dienraščiams.

„Džiaugiamės, kad Panevėžys yra vienas labiausiai skaitančių šalies miestų. Esame dėkingi panevėžiečiams už pasitikėjimą. Jaučiame atsakomybę už kiekvieną savo žodį ir užtikriname, kad mūsų leidiniai ir toliau pateiks objektyvią ir nešališką informaciją“, – teigė R. Osteikienė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų