Panevėžiečiams – įvairūs būdai atsisveikinti su Kalėdų eglutėmis

Panevėžiečiams – įvairūs būdai atsisveikinti su Kalėdų eglutėmis

Savaitgalį arba kitos savaitės pradžioje, Trijų karalių dieną, daugelis nupuošime Kalėdų eglutes. Panevėžio miesto savivaldybė prašo gyventojų tinkamai atsisveikinti su šventinėmis žaliaskarėmis.

Panevėžiečių patogumui, sausio 6, 7 ir 10 d. eglutes bus galima palikti šalia gatvių, kur įrengti atliekų konteineriai. Kitomis dienomis tai daryti draudžiama.

Tad eglutes pristatykime į didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikšteles Savitiškio g. 8 ir Senamiesčio g. 114 B. Darbo laikas: II-V nuo 9.30 iki 18.30 val.; VI nuo 9 iki 15.30 val; pietų pertrauka nuo 13 iki 13.30 val.

Taip pat kviečiame pasinaudoti žaliųjų atliekų surinkimo konteineriais, kurie nuo sausio 3 d. stovės Pilėnų g. 43 aikštelėje.

Visos surinktos eglutės taps biokuru.

Dar vieną galimybę suteikia Gamtos mokykla. Sausio 7 ir 8 d. nuo 8 iki 17 val. čia organizuojamos atsisveikinimo su kalėdine eglute dienos „Padėka už džiaugsmą“.

Renginys skirtas mikrorajono bendruomenei, visi norintys galės palikti savo eglutę Gamtos mokykloje ir įrašyti į Aplinkai draugiško panevėžiečio sąrašus.

Eglutės ir jų šakos papuoš paukščių voljerus, gyvūnų gardus ar taps maistu. Kėniai – biokuru.

Komentarai

  • prie buitinių atliekų konteinerių???

  • Kam dar stengiasi ir rašo nesuprantu visteik paliks eglutes prie konteineriu, galiu kita karta prifotkines ikelti, kaip žmones elgiasi, tiesiog apgailėtini. Kulturos niekada nebus jeigu nebus noro,pradėti mastyti , o paskui paskutine minute pradėti galvoti.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų