Panevėžiečiai sukūrė videopadėką mokytojams

Panevėžiečiai sukūrė videopadėką mokytojams

Panevėžio miesto mokyklų mokiniai, lopšelių-darželių auklėtiniai įsitraukė į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyvą „Dėkojame mokytojams“. Sukurtas filmukas, kuriuo išreiškiamas dėkingumas mokytojams, auklėtojams, būrelių vadovams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų vadovams ir visiems prisidėjusiems, kad vaikai galėtų ugdytis karantino sąlygomis.

Karantiną ir nuotolinį mokymą ilgai prisiminsime kaip didelių iššūkių pradžią, pakeitusią mūsų visų gyvenimus ir kasdienius darbus. Visi: ir mokytojai, ir vaikai, ir tėvai – mokėsi įveikti ir prisijaukinti skaitmeninį pasaulį, išeiti iš tradicinės klasės, įprastos komforto zonos. Kadangi šiuolaikiniai vaikai labiau išprusę, drąsesni, smalsūs ir kūrybingi, pedagogams teko kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti. Mokytojams ir auklėtojams nuotolinis mokymas buvo puiki proga tobulėti: išbandyta ne viena virtuali aplinka, išmokta dirbti su daugeliu programėlių, kad pamokos ar užsiėmimai būtų patrauklūs, įdomūs, motyvuojantys. Tad filmukas – labai nuoširdi padėka mokytojams už jų ilgus vakarus ruošiantis pamokoms, kantrybę taisant nesuskaičiuojamus darbus, išradingumą vedant nuotolines pamokas, užsiėmimus”, – sako Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė.

Į gražią iniciatyvą įsiliejo Panevėžio miesto savivaldybė, tėvai, J. Balčikonio, V. Žemkalnio, 5-osios, J. Miltinio, K. Paltaroko, R. Sargūno sporto, „Minties“ gimnazijų, „Vilties“, „Aušros“, A. Lipniūno, „Saulėtekio“, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijų, Pradinės mokyklos, Moksleivių namų, „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro, Gamtos mokyklos auklėtiniai. Iš mokinių nufilmuotų siužetų buvo sukurtas filmukas-padėka mokytojams. Jis pasiekė visas mokyklas ir lopšelius-darželius, perduotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai.

Pamatyti panevėžiečių filmuką galima čia: https://www.youtube.com/watch?v=SBMO1LaPQUg&feature=share&fbclid=IwAR3o-k5R_s_mmpaJ-X739qSM3D2DhmjL90vn8QUGF0wEmG0q-OEqLyaI6mY .

Komentarai

  • Kaip šauniai! Koks gražus ir jaukus mūsų miestas!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų