Motociklų motociklu jau antrąkart festivalyje pripažintą „Jawa Velorex Oskar 16/250“ jo savininkas Pavel Zdanovič sako prikėlęs iš metalo krūvos – modeliui nuo nulio atkurti prireikė poros metų ir pagal užsakymą gamintų detalių. V. BULAIČIO nuotr.

Panevėžiečiai šėlo motociklų šventėje

Panevėžiečiai šėlo motociklų šventėje

Pirmoji „Baltic JAWA 2018“ festivalio diena baigėsi.

Šimtas motociklininkų įveikė ne vieną užduotį ir sukorė daugiau nei šimtą kilometrų. O vakare susirinko išrinkti gražiausią festivalio motociklą. Juo tapo kadaise iš tuometės Čekoslovakijos atgabentas 1963-iųjų triratis „Jawa Velorex Oskar 16/250“, priklausantis Pavel Zdanovič.

Iš Vilniaus su šeima atvykęs motociklų entuziastas jau antrąkart pelno šį titulą. Ir nenuostabu – pasak P. Zdanovič, Lietuvoje tokių modelių tėra trys, ir du iš jų nebevažiuojantys.

Taip pat skaitykite: Panevėžyje – greičio aistruolių festivalis

Į šventę atskubėję Panevėžio gyventojai bei svečiai galėjo pasimėgauti ne tik išpuoselėtomis dviratėmis transporto priemonėmis, bet ir pasilinksminti pagal užvedančią grupių „Marabu“ bei „16Hz“ muziką.

Suaugusiųjų čia taip pat laukė vaišės – kepta duona, rūkyta žuvimi nukrauti prekystaliai. Mažieji šventės lankytojai galėjo pramogauti ant spalvingų batutų.

Rytoj, sekmadienį, šventės dalyviai rinksis aptarti rezultatų.

Festivalį „Baltic JAWA 2018“ Aukštaitijos sostinėje surengė Panevėžio „Jawa“ gerbėjų klubas. Net penkerius metus šios markės dviračių entuziastai rinkdavosi Latvijoje ir tik pastaruosius dvejus tarptautinis renginys vyksta Lietuvoje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų