P. Židonio nuotr.

Panevėžiečiai norėtų maudytis nuogi

Panevėžiečiai norėtų maudytis nuogi

Įkandin nudistų paplūdimius turinčių Lietuvos pajūrio, Ignalinos ir Marijampolės tokios vietos kaitintis bei maudytis nuogiems panoro ir panevėžiečiai. Prašymą surasti vietą nuogalių paplūdimiui gavęs miesto Tarybos narys mano, kad idėja turėtų būti apsvarstyta.

Oficialų prašymą Panevėžyje skirti vietą maudyklai, kurioje būtų galima leisti laisvalaikį, degintis ir maudytis nuogiems, gavo miesto Tarybos Bendruomenių, socialinių reikalų, sveikatos ir sporto komiteto pirmininkas Arūnas Balčiūnas.
Politikas sako, jog dar žiemą buvo jo neoficialiai užklausta, ar apskritai yra šansų miesto teritorijoje, prie vandens telkinio turėti tokią vietą.
„Besikreipusiems tuomet paaiškinau, kad jie turėtų rašyti prašymą, o šie užsiminė, kad patys paieškos vietos, kur toks pliažas galėtų veikti. Dabar prašyme nurodyta ir preliminari vieta dešiniajame Nevėžio užtvankos krante, kiek tolėliau nuo baigiamos statyti gydyklos priklausomybių turintiems žmonėms“, – paaiškino A. Balčiūnas.
Politiką pasiekusiame prašyme teigiama, jog nebūtų prieštaraujama ir dėl kitos vietos nudistų paplūdimiui.
Rašte taip pat pabrėžiama, jog nudizmas Lietuvoje populiarėja, ne vienas nudistų paplūdimys įkurtas Lietuvos pajūryje, tokius turi ir Ignalinos bei Marijampolės savivaldybės.

Visą straipsnį skaitykite birželio 20 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų