Panevėžiečiai namuose įveikė kovingumą demonstravusius vilniečius

Antrąją pergalę paeiliui Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse iškovojo Panevėžio „Baltija“. Praėjusių metų vicečempionai namuose 4:2 (3:0) įveikė Vilniaus dailės akademijos (VDA) komandą.

Panevėžio „Baltija“ praėjusiame sezone, į priekį praleidusi tik Kauno „Vytį“, tapo šalies vicečempione, o užpernai iškovojo Lietuvos čempionato aukso medalius. Praėjusiame sezone VDA ekipa tapo pirmosios šalies lygos nugalėtoja ir šiemet debiutavo Lietuvos stipriausiųjų kolektyvų gretose.

Prieš debiutą A lygos pirmenybėse VDA į savo žaidėjų paraišką įtraukė tokius žinomus žaidėjus kaip Valdemarą Borovskį, Mykolą Krasnovskį, Saulių Klevinską, Valentiną Baranovskį, taip pat susitarė su šalies Futsal rinktinės nariu Arturu Juchno. Vilniečiai surinko gerą žaidėjų darinį, kuris pajėgus kovoti su visais varžovais.

Į Panevėžį vilniečiai atvyko jau iškovoję vieną pergalę šiame sezone. VDA pirmajame ture išvykoje 0:4 nusileido čempionui „Vyčiui“, o antrajame namuose 8:4 įveikė „Vievio žiedą“. „Baltijos“ salės futbolo meistrai pirmajame ture Klaipėdoje sužaidė lygiosiomis 3:2 su „Koralu“, o Panevėžyje 3:1 įveikė „Vytį“.

Rungtynės Panevėžyje šeimininkams prasidėjo sėkmingai. Jau 16-ą mačo minutę po Donato Paulausko, Arūno Šteino ir Edgaro Stankevičiaus tikslių smūgių „Baltija“ pirmavo 3:0. Trijų įvarčių persvara laimėję pirmąjį kėlinį, panevėžiečiai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. 26-ą susitikimo minutę vilniečiui Gediminui Skrockui pavyko pelnyti pirmąjį įvartį VDA ekipai, bet po keliolikos sekundžių Domantas Nebilevičius vėl atkūrė trijų įvarčių pranašumą. Baigiantis rungtynėms VDA žaidėjui Mariui Šoblinskui vėl pavyko pasižymėti. Panevėžio „Baltija“, laimėjusi susitikimą 4:2, į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę per trejas sužaistas rungtynes.

Panevėžiečiai šias rungtynes žaidė tokios sudėties: Aurimas Žirgulis, Simas Skinderis, Domantas Nebilevičius, Marius Butėnas, Donatas Paulauskas, Gytis Žilinskas, Edgaras Stankevičius, Arūnas Šteinas, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius.

Artimiausias rungtynes Panevėžio „Baltija“ žais šį sekmadienį, lapkričio 26 dieną, išvykoje su Vilniaus „Turbotransfers“ (buvęs Radvilišlio „Lokomotyvas“). Susitikimas Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje prasidės 15 valandą.