G. Kartano nuotr.

Panevėžiečiai kviečiami teikti kandidatus į Metų panevėžiečius

Panevėžiečiai kviečiami teikti kandidatus į Metų panevėžiečius

Baigiantis metams, panevėžiečiai kviečiami padėkoti labiausiai pasižymėjusiems miesto žmonėms. Kaip ir kasmet, vėl renkami penki Metų panevėžiečiai.

Kandidatus į Metų panevėžiečius gali siūlyti visuomeninės organizacijos, institucijos, įmonės, miesto gyventojai. Siūlant reikia nurodyti vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus.
Raštu pateiktos kandidatūros registruojamos Savivaldybės priimamajame. Pasiūlymus Metų panevėžiečio vardui suteikti galima palikti ir prie Savivaldybės centrinio įėjimo įrengtoje pašto dėžutėje, taip pat siųsti el. paštu komunikacija@panevezys.lt ar skambinti tel. (8 45) 501 205.
Pasiūlymų Savivaldybėje laukiama iki gruodžio 1-osios.
Jau sulaukta pirmųjų kandidatų 2023 Metų panevėžiečio vardui gauti.
Šiuo titulu pagerbti siūlomi:
Panevėžio miesto poliklinikos šeimos gydytoja ROMUALDA LIUTKEVIČIENĖ – už rūpestį pacientams, nuoširdumą ir aukštą kvalifikaciją.
Futbolo klubo „Panevėžys“ vyriausias treneris GINNO LETTIERI – už tai, kad 2022 m. šio specialisto dėka klubas pirmą kartą savo istorijoje pasidabino bronzos medaliais, o šiemet, po 12 metų pertraukos sugrąžino auksą į Panevėžį – jo vadovaujama komanda iškovojo „Optibet A lygos“ 2023 futbolo čempionų titulą.
Juozo Miltinio dramos teatro aktorius ALBINAS KĖLERIS – už tai, kad per penkis darbo dešimtmečius sukūrė daugiau kaip 100 vaidmenų, režisavo 5 dramos teatro spektaklius. Jo sukurti vaidmenys ir režisuoti spektakliai sulaukė reikšmingų apdovanojimų Lietuvoje. Taip pat jis aktyviai dirba kine, televizijoje ir radijuje, dalyvauja Panevėžio kultūriniame gyvenime, prisideda prie socialinių, švietimo projektų sukūrimo ir įgyvendinimo.
Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius ARVYDAS SKORUPSKAS – už įstaigoje
įgyvendintas naujoves, įdiegtus naujus gydymo metodus, atnaujintas reabilitacijos procedūras Likėnų reabilitacijos ligoninėje, pritrauktas investicijas, rodomą dėmesį ne tik pacientams, bet ir įstaigos darbuotojams.
Dviejų gyvūnų prieglaudų įkūrėja bei vadovė, šunų dresuotoja, kinologė – ekspertė, jau 37 m. burianti organizacijas beglobiams gyvūnams priglausti RŪTA LIBERIENĖ – už tai, kad Panevėžio mieste gatvėmis nesiblaško palikti niekam nereikalingi šunys, už tai, kad beglobiais tapę prieglobstį randa nevyriausybinėje, žmonių laisva valia remiamoje organizacijoje, už tai, kad tokia organizacija sugeba išsilaikyti ir surasti naujus namus į gatves išmestiems gyvūnams, už atsidavimą gelbstint beglobius gyvūnus, sąžiningą, garbingą, pasiaukojamą veiklą.
Lietuvos skulptorius, tarptautinių skulptūros simpoziumų dalyvis ALFRIDAS PAJUODIS – už indėlį užsienio ir Lietuvos menui ir kultūrai. Nuo 1989 m. dalyvauja parodose ir simpoziumuose Lietuvoje ir užsienyje taip garsindamas Panevėžio miesto vardą.
Metų panevėžiečiai apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus. Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti Juozo Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų