Panevėžiečiai kviečiami švarinti upes

Panevėžiečiai kviečiami švarinti upes

Tarptautinės aplinkosauginės upių ir vandens telkinių švarinimo iniciatyvos „River Cleanup Lietuva“ organizatoriai šiemet ir vėl kviečia gyventojus, įmonių, įstaigų kolektyvus burti komandas upių bei jų pakrančių švarinimui.

Iniciatyva vyks jau šį savaitgalį, gegužės 24-26 dienomis. Panevėžiečiai kviečiami švarinti įvairias Nevėžio bei Žagienio upių pakrantes ir vagas.
Norint prisijungti prie upių švarinimo iniciatyvos reikia pasirinkti upės ruožą ir užsiregistruoti „River Cleanup“ sukurtoje anketoje.

Akcijos dalyvius Panevėžio miesto savivaldybė aprūpins šiukšlių maišais, pasirūpins jų išvežimu. Dėl maišų šiukšlėms pristatymo ir kitų aktualių klausimų kviečiame kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyrių tel. (+ 370 45) 501 318, 501 319 arba el. paštu aplinka@panevezys.lt

„River Cleanup“ yra tarptautinė iniciatyva, vykstanti visuose pasaulio žemynuose ir siekianti kovoti su plastiko tarša. Šios iniciatyvos tikslas – ne tik skatinti žmonių sąmoningumą dėl vandens telkinių taršos, bet ir pakviesti juos prisidėti prie šios problemos sprendimo. Kasmet tarptautinėje aplinkosauginėje upių ir vandens telkinių švarinimo iniciatyvoje dalyvaujanti Panevėžio miesto savivaldybė praėjusiais metais iš 750 metrų Nevėžio upės ruožo ištraukė 160 naudotų padangų bei kitų atliekų – televizorių, vaikų vežimėlių, metalinių dėžių, įvairių butelių ir kt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų