DELFI nuotr.

Panevėžiečiai kviečiami pasirašyti laiške Lietuvai

Panevėžiečiai kviečiami pasirašyti laiške Lietuvai

Valstybės atkūrimo 100-mečio proga Panevėžys kuria ilgiausią laišką Lietuvai ir siekia ilgiausio laiško rekordo.

Laiško duomenis organizatoriai pateiks šalies rekordus fiksuojančiai „Factum“ agentūrai.

Akcija baigsis kovo 11-ąją. Nepriklausomybės atkūrimo dieną ilgiausias laiškas Lietuvai bus eksponuojamas Laisvės aikštėje. Laiško originalas bus matuojamas, dedamas į specialią kapsulę ir įkasamas Laisvės aikštėje ateities kartoms.

„2018 metais, Lietuvai minint valstybingumo atkūrimo šimtmetį, Panevėžys stovi ant permainų slenksčio. Neabejoju, kad modernėjantis mūsų miestas taps dar modernesniu, jame klestės robotika, biotechnologijos ir kitos sritys, garantuojančios sėkmingą miesto augimą.  Linkiu tikėti savimi ir Panevėžiu. Tegul pilietiškumas, ryžtas ir meilė savo kraštui lydi Jus ir ateities Lietuvą dar ne vieną šimtmetį. Kuo didžiausios sėkmės kuriant savo ir valstybės ateitį. Teklesti Panevėžys amžinai laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje! “, – laiške ateities kartoms rašo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir kviečia visus panevėžiečius prisijungti prie šios akcijos ir pasirašyti laiške Lietuvai.

Susidomėjote? Norite dalyvauti? Kviečiame kreiptis į Bendruomenių rūmų renginių organizatorę Juditą Kačinskaitę (el. p. projektai@pankultura.lt, tel. 8 698 14970).

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų