Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti konkurse „Šviečiantis Panevėžys“

Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti konkurse „Šviečiantis Panevėžys“

Panevėžio savivaldybė skelbia konkursą „Šviečiantis Panevėžys“ ir kviečia dalyvauti Panevėžio bendruomenes, įstaigas, įmones, organizacijas, verslininkus, gyventojus, kurie Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų švenčių proga puošia pastatus, namus, gyvenamąją, darbo aplinką.

„Penktadienį Panevėžys oficialiai paskelbė kalėdinio laikotarpio pradžią. Dauguma mūsų artėjant gražiausioms žiemos šventėms gražiname ir puošiame savo gyvenamąją aplinką, įstaigas, kalėdinėmis dekoracijomis stengiamės pradžiuginti ne tik save, bet ir darbuotojus bei klientus. Visi drauge mes kuriame šventinę nuotaiką mieste. Tad kviečiame gyventojus, bendruomenes, įmones, įstaigas ir organizacijas fotografuoti šventėms papuoštas erdves, o nuotraukas atsiųsti Savivaldybei – dalyvaukite konkurse „Šviečiantis Panevėžys“, – ragina Panevėžiomeras Rytis Račkauskas.
Konkursu „Šviečiantis Panevėžys“ siekiama skatinti panevėžiečius estetiškai papuošti pastatus, namus, gyvenamąją, darbo aplinką, ugdyti žmonių kūrybiškumą, kurti aplinkos šventinių papuošimų, instaliacijų tradicijas, puošybos originalumą ir stiliaus vientisumą bei kt. Į šiuos aspektus atsižvelgs ir konkurso dalyvių vertinimo komisija.
Konkurso dalyvių paraiškos priimamos nuo gruodžio 5 iki gruodžio 19 d. 10 val. Dalyviai paraiškas kviečiami siųsti el. paštu administracija@panevezys.lt, nurodant laiško temą: Konkursui „Šviečiantis Panevėžys“.
Vertinimo komisija peržiūrėjusi el. paštu atsiųstą informaciją išrinks estetiškiausiai, šventiškiausiai papuoštus objektus: 3 švietimo, ugdymo, kultūros ir kt. biudžetinių įstaigų pastatų fasadus ir jų aplinkas, 3 komercinių (prekybos, paslaugų turizmo objektų, biurų, verslo įstaigų ar įmonių) objektų pastatų fasadų ir jų aplinkas bei 3 gyvenamųjų pastatų fasadus, balkonus ir jų aplinkas. Kiekvienos kategorijos konkurso laimėtojai bus apdovanojami 300 Eur vertės dovanų čekiais.
Konkurso „Šviečiantis Panevėžys“ dalyvius vertins ir socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai. Atskiru prizu bus apdovanojamas daugiausiai „Patinka“ socialinio tinklo Facebook paskyroje surinkęs apšviestas objektas.

Komentarai

  • Įveskit madą, kad el. tinklai su bokšteliu padėtu žmonėms ant eglių prie savo namų uždėti girliandas. Pas lenkus, tai yra senovinė mada ir Lenkijai gal nėr lygių, kaip jie pasipuošia savo sodybas.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų