Panevėžiečiai kviečiami balsuoti už bendruomenės idėjas

Panevėžiečiai kviečiami balsuoti už bendruomenės idėjas

Panevėžio savivaldybė bendruomenės iniciatyvų konkursui gavo du administracinės atitikties, komisijos vertinimą ir konkurso reikalavimus atitikusius pasiūlymus – „Birutės gatvelės šviesos instaliacija“ ir „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“.

Daugiausia balsų surinkusi iniciatyva dar šiemet bus įgyvendinta savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekto vertė – iki 30 tūkst. Eur. Panevėžiečiai kviečiami aktyviai balsuoti už labiausiai patikusią idėją.

„Panevėžyje vienas po kito įgyvendinami viešųjų erdvių atnaujinimo projektai. Gyventojai mieste gali naudotis sutvarkyta, atnaujinta infrastruktūra. Džiugina, kad ir patys panevėžiečiai pateikdami idėjas rodo iniciatyvą bendruomenės poreikiams reikalingas erdves susikurti patiems. Dėkojame konkurso dalyviams ir kviečiame visus aktyviai dalyvauti balsavime. Išsirinkite, Jūsų manymu, geriausią idėją“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Už labiausiai patikusią bendruomenės iniciatyvų konkurso idėją galima balsuoti elektroniniu būdu interneto svetainėje dalyvauk.panevezys.lt.

Neturintieji galimybės balsuoti elektroniniu būdu, gali atvykti į Savivaldybės priimamąjį Laisvės a. 20 (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) ir užpildyti nustatytos formos balsavimo anketą. Asmuo privalo nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą. Šie duomenys nebus skelbiami viešai, jie bus naudojami tik asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo.

Balsuoti gali Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai ne jaunesni nei 16 m., už pateiktas idėjas atiduodami po 1 balsą už kiekvieną projekto idėją. Balsavus kelis kartus už tą pačią idėją, galioja paskutinis balsavimas.

Balsavimas vyksta iki vasario 14 d.

Bendruomenės iniciatyvų konkursas yra skirtas miesto viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti. Taip siekiama skatinti gyventojų iniciatyvą gražinti Panevėžį ir aktyviau įsitraukti į miesto dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimą. Šis konkursas Panevėžyje vykdomas jau trečią kartą.

Komentarai

  • „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų