Panevėžiečiai kviečiami balsuoti už bendruomenės iniciatyvas

Panevėžiečiai kviečiami balsuoti už bendruomenės iniciatyvas

Nuo šiandien Panevėžyje gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai kviečiami aktyviai balsuoti už jiems patraukliausias Panevėžio miestui pasiūlytas bendruomenės iniciatyvas.

Šios iniciatyvos – tai galimybė gyventojams įsitraukti į miesto teritorijų atnaujinimą bei biudžeto formavimą. Iš pateiktų miestiečių iniciatyvų balsavimui atrinktos 3 projektų idėjos, atitikusios administracinės atitikties vertinimą bei projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos apraše nurodytus reikalavimus.

„Dėkojame miestiečiams, dalyvavusiems bendruomenių iniciatyvų konkurse. Džiugu, kad panevėžiečiams svarbu miestą matyti gražėjantį, kad jie patys nori prisidėti prie pokyčių bei savo idėjomis aktyviai dalintis su kitais. Gaila, kad didesnė dalis siūlytų iniciatyvų neatitiko konkurso tvarkos apraše numatytų reikalavimų projekto objektui, vertei, išlaidų pagrįstumui, įgyvendinimo vietai, architektūros kokybiniams reikalavimams. Remiantis projektų idėjų vertinimo patirtimi, manome, kad kitais metais būtų naudinga surengti konsultacijas ar kūrybines dirbtuves, kurių metu planuojantys teikti paraiškas miestiečiai galėtų išsiaiškinti visus kylančius klausimus dėl projektų idėjų atitikimo tvarkos aprašui. Tikimės, kad tokiu būdu sulauktume dar daugiau kokybiškai pateiktų paraiškų ir tuo pačiu panevėžiečiai galėtų balsuoti ir rinktis iš didesnio skaičiaus iniciatyvų. Labiausiai norėtųsi sulaukti tokių projektų idėjų, kurių rezultatais galėtų pasidžiaugti ir pasinaudoti kuo daugiau žmonių“, – sako miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravęs gyventojas gali balsuoti už pateiktas projektines idėjas, atiduodamas po vieną balsą už kiekvieną projekto idėją. Balsavus daugiau kartų, galioja paskutinis balsavimas. Asmuo balsavimo anketoje turi nurodyti šiuos duomenis:  vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai. Balsavimas vyks iki birželio 30 d. Balsuoti galima Panevėžio savivaldybės internetinėje svetainėje.

Balsavimui atrinktos bendruomenių iniciatyvos:

„A. Baranausko pušynėlio ir jo prieigų sutvarkymas“

 

„Rožyno lauko gimnastikos aikštelė“

 

 „Panevėžio šokių terasa“

 

Įgyvendinamų projekto idėjų sąrašas bus sudaromas pagal gyventojų balsavimo rezultatus – nuo daugiausiai iki mažiausiai balsų surinkusių projekto idėjų. Dviem daugiausia balsų surinkusiems projektams įgyvendinti numatyta 40 tūkst. Eur, vieno projekto įgyvendinimo vertė – iki 20 tūkst. Eur. Projektai bus įgyvendinti Savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

Komentarai

  • Nė už vieną. Pinigai į balą.

  • Išvietes, lauko tualetus geriau mieste įrenkite, nėra kur nusimyšti, kai prireikia. Privačių namu kvartaluose jokio konteinerio šiukšlėms išmesti, į Baranausko pušynėlį apsidairius…

  • Puikios iniciatyvos tvarkyti pūšynėlį ir jame įrengti gimnastikos aikštele, vidi parkai aptvarkyti, o šis visiškai pamirštas

  • Aš už pušynėlio sutvarkymą

  • Miesto architektai, pažvelkit į miesto sodininkų teritorijas ,Klevas, Ąžuolas– fermų masyvas, kitaip nepavadinti, o yra miesto teritorija. Įsitvirtinę tarybiniai saugumiečiai laiko seną kursą, kad tik dar metelius gauti atlyginimą iš tų pasenusių bėdžių. Kas gal patvirtinti ar paneigti.? Kad tik būtų po senovei.

  • Radviliškio g. tvarkykit, vaikams aikštelę įrenkit. Dievo užmirštas kampelis !!!

  • tik pušynėlio sutvarkymą !!!

  • svarbiausia tik tais ne sokiu terasa , nes ten save laikancios elitines sveksnos susirinks privaziuvusios su dzipais tiesei is sokiu pamoku, paprastiem penevezieciam neaktualu , tai tik uz pusyneli arba rozyno gimnastikos aikstele.

  • Prekybos, Radviliškio gatvių rajone visiškai nėra kur vaikams žaisti, jokios aikštelės.

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų