Panevėžiečiai įveikė Lietuvos čempionus

Šįvakar šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Lietuvos čempiono titulą anksčiau laiko jau užsitikrinusiu Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 1:0 (1:0).

Susitikimo šalies sostinėje pradžioje aktyvesni buvo vilniečiai. Svečiams pažeidus taisykles aikštės šeimininkai turėjo dvi standartines padėtis, kėlė kelis kampinius, bet panevėžiečiai sėkmingai apsigynė.

18-ąją mačo minutę šeimininkai sukūrė pavojingą progą, bet Petaro Mamičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ komandos vartų virpsto. Po keletos minučių jau svečiai surengė pavojingą kontrataką, bet Ulysse Diallo galva smūgiuotas kamuolys skriejo virš šeimininkų ekipos vartų.

24-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai turėjo gerą progą išsiveržti į priekį. Ariagneris Smithas atliko perdavimą U. Diallo, bet šiam futbolininkui šiek tiek pritrūko tikslumo.

A. Smithas ir U. Diallo buvo itin pastebimi pirmajame rungtynių kėlinyje, bet atakų baigiamosiose stadijose jiems pritrūkdavo tikslumo.

38-ąją mačo minutę dar vieną progą pasižymėti turėjo svečiai – stiprų Wandersono smūgį atrėmė „Žalgirio“ vartininkas Tomislavas Duka.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Panevėžio“ komandai pavyko pelnyti įvartį. Po Ergyso Kače perdavimo kamuolį iš arti į Lietuvos čempionų vartus nukreipė U. Diallo. Poilsio komandos išėjo svečiams pirmaujant minimaliu skirtumu 1:0.

Po pertraukos vilniečiai bandė žaisti aktyviau, bet svečiai taip pat stengėsi atsakyti pavojingais išpuoliais. Antrajame kėlinyje įvarčių pasiekti futbolininkams nepavyko. Susitikimą rezultatu 1:0 laimėjo FK „Panevėžys“. Įveikę Lietuvos čempionus panevėžiečiai surinko 59 taškus ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Rungtynes su „Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Salvadoras Sanchezas, Jovanas Čadženovičius, Pijus Širvys, Ergys Kače (72 min. Elivelto), Wandersonas (88 min. Jefrrey Sarpongas), Ulysse Diallo (72 min. Nasko Milevas), Tautvydas Eliošius (46 min. Matijus Remeikis), Ariagneris Smithas (90 min. Adnanas Bašičius).

Šių metų Lietuvos čempionate panevėžiečiams dar liko sužaisti dvejas rungtynes. Lapkričio 13 dieną FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Riteriais“, o lapkričio 23 dieną – namuose su „Jonava“.