Panevėžiečiai įveikė kanadiečius (foto galerija)

Panevėžio ledo arenoje įvyko draugiškas susitikimas, kuriame jėgas išbandė „Olimpo“ ir Kanados „Voyageurs Canada“ ledo ritulio veteranų komandos. Draugiškas rungtynes Panevėžio „Olimpas“ laimėjo rezultatu 9:5 (3:3, 3:1, 3:1).

Šeimininkai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam mačo kėliniui atsiliko 0:3. Bet susitvarkę su jauduliu „Olimpo“ ledo ritulininkai perėmė iniciatyvą ir dar iki pirmosios pertraukos spėjo išlyginti rezultatą. Antrajame ir trečiajame kėlinyje pakiliai žaidę panevėžiečiai sugebėjo primesti svečiams savo taktiką ir įveikti kanadiečius keturių įvarčių skirtumu.

Nugalėtojų komandoje nesustabdomas buvo Saulius Limontas, pelnęs net penkis įvarčius. Du įvarčius pelnė Garijus Makarovas, po vieną – Ernoldas Baltaragis ir Arvydas Šablinskas.

Panevėžio ledo ritulio veteranai jau kelerius metus glaudžiai bendradarbiauja su kanadiečiais, kurie nuolat atvyksta į mūsų miestą.

Panevėžio ledo ritulio mokyklos iniciatyva įvyko draugiškos rungtynės, sulaukusios didelio šios sporto šakos aistruolių dėmesio. Susitikimą stebėjo praeityje garsios miesto komandos „Linas“ buvę žaidėjai, Panevėžio ledo ritulio mokyklos jaunieji auklėtiniai, kiti šios sporto šakos entuziastai.

„Voyageurs Canada“ ledo ritulio veteranų komanda keliauja po Baltijos šalis, o į Panevėžį atvyko po draugiškų susitikimų Estijoje.

Po mačo su „Olimpu“ kanadiečiai, kurių komandą sudaro net 40 žaidėjų, dar tą patį vakarą žaidė draugiškas rungtynes su Kauno veteranų ekipa. Jas, vykusias taip pat Panevėžio ledo arenoje, „Voyageurs Canada“ laimėjo 14:2. „Voyageurs Canada“ ekipai atstovavo vienas žaidėjas, kuris 1975 metais rungtyniavo stipriausioje pasaulyje NHL lygoje ir gynė Detroito „Red Wings“ klubo garbę.

„Gražią tradiciją tęsime ir toliau. Po rungtynių su kanadiečiais šiltai pabendravome, apsikeitėme suvenyrais. Malonu iš svečių buvo išgirsti tai, kad jiems Panevėžyje patiko šis renginys ir gerą įspūdį paliko dirbtinio ledo kokybė“, – po draugiškų rungtynių „Sekundei“ sakė Panevėžio ledo ritulio mokyklos direktorius Artūras Blažinskas.

Po rungtynių Panevėžyje „Voyageurs Canada“ draugiškus susitikimus su kitomis mūsų šalies veteranų komandomis dar žais Elektrėnuose ir Vilniuje.

Rungtynės su kanadiečiais „Olimpo“ veteranams buvo viena paskutinių repeticijų prieš vasario pradžioje prasidedantį šalies veteranų čempionatą. Jame šiemet dalyvaus šešios komandos, suskirstytos į du pogrupius po tris ekipas. Panevėžiečiai žais viename pogrupyje su Vilniaus „Oberhaus“ ir „Kaunas Hockey-2“ komandomis. Kitame pogrupyje varžysis Kauno „Bizonai“, Plungės ledo ritulio klubas ir „Zarasai-Vasaknos“.

Šį sekmadienį „Olimpas“ savo aikštėje žais Aukštaitijos Hockey lygos (AHL) rungtynes su „Kaunas Hockey-2“. Susitikimas Panevėžio ledo arenoje prasidės 12 valandą.