Panevėžiečiai įtikinamai įveikė alytiškius

Lietuvos salės futbolo čempionate sėkmingai rungtyniaujantys panevėžiečiai iškovojo dar vieną pergalę. Panevėžio salės futbolo klubas „Panevėžys“ rezultatu 4:0 nugalėjo Alytaus „Dainavos“ ekipą.

Dešimtą pergalę šalies A lygos salės futbolo čempionate iškovojo „Panevėžio“ komanda. Namų rungtynes Pasvalyje žaidžiantys panevėžiečiai nesunkiai rezultatu 4:0 (3:0) nugalėjo Alytaus „Dainavos“ salės futbolininkus.

Jau 5-ąją mačo minutę Arūnas Šteinas išvedė „Panevėžio“ ekipą į priekį, o po septynių minučių žaidžiantysis komandos treneris Tomas Salamanavičius padvigubino rezultatą. Iki pertraukos (18-ąją rungtynių minutę) T. Salamanavičius pasižymėjo dar sykį, o poilsio komandos išėjo Aukštaitijos sostinės klubui pirmaujant rezultatu 3:0.

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo panevėžiečiai, kuriems 33-iąją mačo minutę dar vieną įvartį pelnė patyręs Marius Butėnas. Įveikę varžovus 4:0, panevėžiečiai ir toliau rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje.

Reguliariojo sezono nugalėtojo vardą jau anksčiau laiko užsitikrino „Kauno Žalgiris“, laimėjęs visas 16 rungtynių ir surinkęs 48 taškus. SFK „Panevėžys“ ir Jonavos „Vikingai“ turi po 32 taškus, bet panevėžiečiai sužaidė 14 susitikimų, o jonaviškiai – 16.

Susitikimą su „Dainava“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Egidijus Žagaras, Mantas Adomėnas, Marius Butėnas, Tomas Salamanavičius, Arūnas Šteinas, Edvardas Tamulevičius, Edgaras Stankevičius, Arnas Laurenčikas.

Pirmajame čempionate rate, kai šios dvi komandos rungtyniavo Alytuje, pergalę taip pat iškovojo panevėžiečiai 6:1.

Susitikime su „Dainava“ nerungtyniavo rezultatyviausias „Panevėžio“ komandos žaidėjas Edgaras Baranauskas. Ekipos lyderis išvyko į Italijos „Serie A“ pirmenybes, kur atstovaus Manfredonijos „Vitulano Drugstore“ ekipai. Panevėžietis taps antruoju lietuviu „Serie A“ pirmenybėse.

Sulaukęs pasiūlymo ilgai nedvejojau. Naujas ir dar nematytas karjeros iššūkis, be to, bus smagu pamatyti ir pajusti kitokį futsalą“, – teigė Lietuvos rinktinės žaidėjas E. Baranauskas.

Prieš šį sezoną papildęs gimtojo „Panevėžio“ ekipą, puolėjas šiame A lygos sezone spėjo pelnyti aštuoniolika įvarčių, o tai yra antras rezultatas lygoje. Ypač sėkmingai futbolininkui susiklostė spalio mėnuo, kai jis buvo pripažintas geriausiu A lygos futbolininku.

Naujoji E. Baranausko komanda šiuo metu Italijoje tarp šešiolikos komandų užima dvyliktą poziciją. Paskutinėse dvejose rungtynėse „Vitulano Drugstore“ iškovojo pergales.

Į Italiją išvykusį SFK „Panevėžys“ lyderį pakeitė kitas žaidėjas – klubas pasirašė sutartį su brazilu Eduardu Lima.

„Esu pirmą kartą Europoje, bet labai laimingas, kad gavau galimybę prisijungti prie šio klubo. Laukia daug sunkaus darbo, bet esu šimtu procentų pasiruošęs padėti komandai siekti tikslų bei pergalių“, – kalbėjo „Panevėžio“ komandos naujokas.

Eduardas vilkės 90 numeriu pažymėtus marškinėlius. Jau rytoj brazilas debiutuos stipriausioje šalies salės futbolo lygoje susitikime su Mažeikių VIP ekipa.

Reguliariajame sezone SFK „Panevėžys“ dar liko sužaisti keturis susitikimus. Jau dabar aišku, kad žemiau trečiosios vietos panevėžiečiai nenukris, o tai reiškia, kad jie pirmajame atkrintamųjų varžybų etape turės savo aikštės pranašumą.

Šį sekmadienį SFK „Panevėžys“ susitiks su Mažeikių VIP. Rungtynės Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje prasidės 14 valandą.