Panevėžiečiai išrinko labiausiai patikusią bendruomenės iniciatyvų idėją

Panevėžiečiai išrinko labiausiai patikusią bendruomenės iniciatyvų idėją

Daugiausia Panevėžio miesto gyventojų balsų surinko bendruomenės iniciatyvų konkursui pasiūlyta idėja – „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“.

Konkursui idėjas teikti galėjo Panevėžyje gyvenamąją vietą deklaravę ne jaunesni kaip 18 metų gyventojai, surinkę 25 pritariančių panevėžiečių parašus.

„Smagu, kad panevėžiečiai jau trečius metus įsitraukia į dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimą siūlydami idėjas konkursui, o po to balsuodami už jas. Dalyvavimas konkurse gyventojams suteikia galimybę kurti jaukesnį, patrauklesnį, įdomesnį savo miestą. Kiekviena miestiečių idėja yra svarbi ir laukiama“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Už labiausiai patikusią idėją ne jaunesni nei 16 m. panevėžiečiai balsuoti galėjo 30 d. – nuo sausio 16 d. iki vasario 14 d. interneto svetainėje dalyvauk.panevezys.lt arba užpildę popierinę balsavimo anketą.

Iš viso už iniciatyvas balsavo 389 panevėžiečiai, kurie atidavė 412 balsų. Dalies balsų nebuvo galimybės užskaityti, nes balsavusieji neatitiko reikalavimų, t. y. buvo ne Panevėžio miesto gyventojai ar neidentifikuoti asmenys.

Miestiečių balsai išsidėstė taip:

„A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“ – 302 balsai;
„Birutės gatvelės šviesos instaliacija“ – 110 balsų.

Įgyvendinant iniciatyvą „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“ bus įrengta lauko gimnastikos aikštelė, kurią sudarys gatvės gimnastikos kompleksas, suoliukai, šiukšliadėžės. Aikštelė bus išklota specialia gumine danga, taip pat įrengtas apšvietimas. Šiam projektui įgyvendinti bus skirta iki 30 tūkst. Eur.

Komentarai

  • ,tik nepamirskite irengti tualeto!

  • Butu labai gerai kad irengtu aptvara šunu myletojams,nes visas pušynelis šudais nuklotas.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų