Organizatorių nuotr.

Panevėžiečiai iškovojo taurę

Panevėžiečiai iškovojo taurę

Klaipėdos „Akropolyje“ surengtame tradiciniame ledo ritulio turnyre „Sidabrinis kiras 2021“ puikiai pasirodė Panevėžio ledo ritulio klubas „Olimpas“. Panevėžiečiai iškovojo tris pergales ir tapo šio turnyro laimėtojais.

Iš pradžių burtais penkios turnyre dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. „Olimpo“ komanda savo pogrupyje 5:1 įveikė „Juodupę-Vasaknas“ ir po baudinių serijos 5:4 palaužė Vilniaus „Ober-Haus“.

Tapę pogrupio nugalėtojais panevėžiečiai kovoje dėl pirmosios vietos susitiko su kitame pogrupyje sėkmingiausiai rungtyniavusiais Klaipėdos „Kiro“ ledo ritulininkais. Finale „Olimpo“ komanda įtikinamai 5:1 nugalėjo šeimininkų ekipą ir iškovojo gražuolę taurę. Trečiąją vietą turnyre užėmė Kauno „Bizonų“ komanda.

„Olimpo“ komandos vadovas Artūras Blažinskas, kuris jau keletą metų dirba ir Panevėžio ledo arenos administratoriumi, teigė, kad pergalė tiek jį, tiek klubo narius labai nudžiugino.

„Praėjusiame sezone dėl koronaviruso pandemijos ledo arena veikė tik mėnesį, todėl rimčiau treniruotis savo gimtajame mieste nebuvo galimybių. Mūsų komandos žaidėjai individualiai važinėjo treniruotis į kitus miestus – Šiaulių „Akropolį“, Rokiškio, Vilniaus ir Elektrėnų ledo arenas. Komandinė dvasia, geri tarpusavio ryšiai padėjo mums triumfuoti penkių komandų turnyre“, – „Sekundei“ sakė A. Blažinskas.

Kalbėdamas apie naują sezoną ledo arenos administratorius teigė, kad šiltojo sezono metu vyksta pasiruošimo darbai, kuriuos vėliau įvertins lankytojai.

Panevėžio ledo arena dabar jau visiškai kitokia, jei lygintume su pirmuoju sezonu, kai ji tik pradėjo veikti 2015 metais. Dabar sąlygos geros ne tik ledo ritulininkams, bet ir čiuožimo entuziastams. Lankytojai kasmet pastebi pokyčius. Įrengti jaukūs ir šilti persirengimo kambariai, uždengta arenos vakarinė siena, pagerinta vartų automatika. Reikėtų dar gerinti arenos apšvietimą, kondensato surinkimo mechanizmą, ventiliacijos sistemą. Jei lankytojai neturės pačiūžų, čia pat pasiūlysime išsinuomoti. Kai kuriems miesto ir rajono gimnazijų mokiniams čia vyksta kūno kultūros užsiėmimai. Mūsų arena mėgstama ne tik panevėžiečių, bet ir kaimyninių rajonų gyventojų, jų kaskart daugėja. Tikiuosi, kad naujas sezonas bus kitoks nei praėjęs ir mūsų visų nebekamuos koronaviruso pandemija. Naująjį sezoną planuojame pradėti spalio mėnesį“, – „Sekundei“ sakė Panevėžio ledo arenos administratorius A. Blažinskas.

Asociacijos „Hockey Lietuva“ vadovai siūlo panevėžiečiams suburti pajėgią ledo ritulio komandą, kuri atstovautų visam Aukštaitijos regionui ir dalyvautų šalies aukščiausiosios lygos čempionate.

„Pasiūlymas įdomus, tačiau norint suburti konkurencingą komandą, kuri žaistų tokiame aukštame lygyje, reikalingi finansai – mažiausiai 30 tūkstančių eurų“, – teigė A. Blažinskas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų