Organizatorių nuotr.

Panevėžiečiai iškovojo medalius

Panevėžiečiai iškovojo medalius

Jonavos sporto arenoje įvyko Baltijos šalių mišrių kovos menų (MMA) čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 197 kovotojai, atstovavę 31 sporto klubui.

Pastaraisiais metais į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Šį kartą dėl medalių varžėsi atletai iš Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Prienų, Panevėžio, Šilutės ir kitų miestų. Čempionate dalyvavo Estijos (5 sporto klubai), Latvijos (5 sporto klubai) ir Suomijos (1 sporto klubas) komandos, kurių atstovai parodė gražią techniką, o dauguma šių šalių atstovų tapo čempionais.

Vaikai iki 14 metų kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugusieji grūmėsi dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių suaugusiųjų MMA kovų, vyko vaikų ir jaunimo kovos. Varžybose dalyvavo nemažai šio amžiaus atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas. Iki 16 metų MMA kovose draudžiami smūgiai į veidą, o tai šį sportą padaro daug saugesnį.

Varžybos Jonavoje buvo puikus pasiruošimas artėjantiems pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau šių metų liepos–rugsėjo mėnesiais. Susumavus visus rezultatus pagrindinė čempiono taurė pagal šalis atiteko Lietuvos komandai. Antrąją vietą iškovojo Estijos komanda, o trečiąją – Latvijos ir Suomijos komandos.

Čempionate puikiai pasirodė ir Panevėžio miestui atstovavę „Simmas Team“ klubo atstovai, užėmę dvi prizines vietas. Arminas Padvariškis ir Augustinas Mickevičius pelnė bronzos medalius, taip pradėję debiutą tokio lygio varžybose. Klubui taip pat atstovavo ir Deividas Žaglinskas.

Pasak klubo vadovo Dainiaus Simaičio, panevėžiečiai kovojo pasiaukodami ir atidavė visas jėgas, bet varžybų trūkumas ilgu pandemijos laikotarpiu neleido tinkamai ruoštis turnyrams, kuriuose butų sukaupta patirtis. Tik jos stoka užkirto kelią klubo atstovams varžytis dėl pačių aukščiausių vietų.

Kiti startai atletų lauks spalio mėnesį, kai Panevėžyje vyks Europos graplingo čempionatas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų