Panevėžį papuoš išskirtinis fontanas su vaizdo projekcijomis

Panevėžį papuoš išskirtinis fontanas su vaizdo projekcijomis

 Netrukus prasidės Senvagės atnaujinimo darbai, o išskirtiniu jos akcentu taps plaukiojantis fontanas su įspūdingomis vaizdinėmis projekcijomis.

„Siekiame, kad Panevėžys būtų šiuolaikiškas, patrauklus miestas. Gyventojai jau dabar gali vertinti gražėjantį miestą, atnaujintas viešąsias erdves. Visiems puikus pavyzdys – daugelio pamėgtas Kultūros ir poilsio parkas. Tad įrengus plaukiojantį fontaną, manau Senvagė  taps dar viena gausiai lankoma, puikiai Panevėžį reprezentuojančia viešąja erdve“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Kurdami šį vandens projektą, ypatingą dėmesį skyrėme vaizdo projekcijų galimybėms ir kokybei. Iš vandens srovių suformuotoje įspūdingo dydžio sienoje rodomi vaizdai pritrauks ne tik miestelėnų žvilgsnius, bet ir į Aukštaitijos sostinę pakvies atvykti lankytojus iš kitų Lietuvos kampelių bei užsienio“, – neabejoja fontano rangos konkursą laimėjusios UAB „Poolservice.LT“ įmonės vadovas Mantvydas Šakalys.

Pasak M. Šakalio, net trisdešimties metrų ilgio plaukiojantis sinchronizuotas muzikinis šviesų ir projekcijų fontanas stebins 60 min. spektakliu, kuriame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai veiks fontano srovės, gros muzika, keisis povandeninis srovių apšvietimas ir ant beveik 18 m aukščio ir 36 m. pločio vėduoklės formos vandens ekrano bus projektuojamas įspūdingas vaizdas.  „Numatytos net dvi spektaklio versijos šviesiam ir tamsiam paros metui“,  – teigia fontanų ekspertas.

Plaukiantis fontanas bus montuojamas linijiniu būdu ties projektuojamu Senvagės tvenkinio tiltu.

Planuojama, kad įrengimo darbai bus baigti per keturis mėnesius.

Galerija

Komentarai

  • Pasidomėkit kiek kainuoja fontano priežiūra ir eksploatacija. Uteniškiai verkia kišdami dešimtis tūkstančių į fontano priežiūrą, o pas juos jis stacionarus. O čia plaukiojantį sugalvojo, eisit į priverstines prastovas, kad turėtumėte kuo išlaikyti…

  • Esamas fontanas zymiai geriau atrodo nei tas naujas busimas.

  • Nu negaliu skaityti tokių kvailų kkmentarų. Žmonės, jūsų namuose gal dar ir lempiniai telikai stovi ir drabužius rankomis tebeskalbiat, nes nugi kam tos naujovės, jei senienos kažkaip dar veikia. Nu tundrų thndros.

    • Atsakyti
    • Per kiek laiko bankrutuosi gavusi dovanų auto už 1 mln. ir priverstinai jį eksploatuojanti….

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų