Pandemija išretino ir „EXPO Aukštaitija“ (fotogalerija)

Pandemija išretino ir „EXPO Aukštaitija“ (fotogalerija)

 

Jubiliejinė 25-oji verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija“ regiono verslo atstovus ir jų klientus vėl sukvietė į „Cido“ areną. Pandeminė situacija palietė ir reikšmingiausią metų verslo renginį – savo paslaugas ir produkciją šįmet pristato apie šimtas įmonių ir įstaigų, nors ankstesniais metais jų susirinkdavo dvigubai daugiau.

Visgi ne veltui sakoma, jeigu negali pakeisti situacijos, pakeisk požiūrį į ją. Paroda – puiki galimybė pamatyti, ką stipriausio ir geriausio turi Aukštaitijos sostinė.

Kaip per parodos atidarymą kalbėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, dar ne taip seniai buvo metas, kai visi turėjo izoliuotis, žmonės bijojo vienas kito, o kai kuriuos verslus teko uždaryti. Ateities perspektyvos taip pat neaiškios, todėl dabar – pats tinkamiausias laikas atrasti vieniems kitus.

„Šiandien situaciją turime kiek kitokią, nors nerimo yra. Galime pasidžiaugti, kad paroda vyksta. Tikiuosi, ji atneš naudos: dalyviams – naujų klientų, o renginio svečiams bus proga pasižiūrėti, ką turime geriausio“, – teigė S. Gailiūnas.

Per parodos atidarymą skambėjo ne tik padėkos medikams, bet ir gimtadienio sveikinimai. Simboliška, kad tokią dieną savo gimtadienį minėjo Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas. Gėlių artėjančio jubiliejaus proga sulaukė ir „EXPO Aukštaitija“ nenuilstanti choreografė Zita Rimkuvienė, be jos indėlio nepasieina nė viena paroda.

Iki pat sekmadienio popietės panevėžiečiai kviečiami aplankyti ne tik įvairių prekybininkų, amatininkų, meno dirbinių kūrėjų ar kulinarinio paveldo puoselėtojų, bet ir įmonių bei įstaigų, kurios prisideda prie gražesnio miesto kūrimo, stendus. Šių metų parodos naujovė – proto mūšiai. Visas dienas lauks meno ir šokių kolektyvų pasirodymai, loterijos, interaktyvios pramogos. Jaunimą turėtų sudominti ir gatvės gimnastikos „Project Mayhem“ vicečempionų pasirodymas.

Susiruošus į parodą būtina pasiimti ne tik gerą nuotaiką, bet ir apsauginę veido kaukę.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų