P. Židonio nuotr.

Pamirštą tualetą priminė dvokas

Pamirštą tualetą priminė dvokas

Vieta, kur kas nors plaunama, įprastai turėtų kvepėti muilu ir švara. Tik ne naujoje automobilių plovykloje G. Petkevičaitės-Bitės gatvėje.

Tenykščiams gyventojams, anot jų pačių, jau kuris laikas nėra ramybės. Prieš metus bandę priešintis automobilių plovyklos statybai – įtarė, kad gali būti nelegali, – dabar skundžiasi dusinami nuo jos sklindančio baisaus tvaiko.

Pastarojo šaltiniu tapo plovykloje įrengtas biotualetas. Oro temperatūrai kylant, jo skleidžiami natūralūs „aromatai“ dėsningai intensyvėja. Ir su kiekvienu papildomu laipsniu tampa vis sunkiau pakenčiami.

Nebeištvėrusi buvau nuėjusi pažiūrėti, kas ten darosi, kad taip dvokia, – „Sekundei“ pasakojo viena G. Petkevičaitės-Bitės gatvės gyventoja. – Pasirodo, tualetas perpildytas ir viskas bėga per viršų. Paskui ir kaimynas buvo patikrinti – niekas to biotualeto nevalo, nesiurbia. Nebežinome, kur kreiptis pagalbos…“

Kai vėjas atsisuka į gyvenamųjų namų pusę, nuo dvoko, anot panevėžietės, tampa net trošku.

Naujoji automobilių plovykla su tarptautinio tokių paslaugų tinklo „SmartWash“ logotipais vakarinėje miesto dalyje išdygo praėjusių metų pavasarį. Jos veiklos principas – savitarna. Automobilius čia vairuotojai nusiplauna patys: gyvos pagalbos nėra, viskas automatizuota, įrengtos stebėjimo kameros.

Plačiau skaitykite liepos 27 dienos „Sekundės“ numeryje.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų