Velžį ir Panevėžį sujungė panašios bėdos: mieste vienai daugiabučio bendrijai neprarandant vilties bent per teismą susigrąžinti buvusios pirmininkės pasisavintas įspūdingas lėšas, velžiečiai irgi gailisi patikėję pinigus savajai. V. Bulaičio nuotr.

Paliko prie suskilusios geldos

Paliko prie suskilusios geldos

Vieno Velžio daugiabučio gyventojai, kuriems buvusi jų namo pirmininkė ne tik paliko skolų šleifą, bet ir pasisavino kelis tūkstančius eurų, surinktų bendroms reikmėms, jau baigia prarasti viltį atgauti pinigus.

Bendrijų noras sutaupyti ir visus namo rūpesčius patikėti ne daugiabučių administratoriams, o jų rinktam pirmininkui gali atsisukti kitu kampu.

Kaip pasakojo Velžyje esančio daugiabučio pirmininkas Donatas Kvedaravičius, mįslinga pinigų dingimo istorija jų name iškilo dar pernai, kai apie trejus metus bendrijai vadovavusi pirmininkė pradėjo keistai elgtis.

Pagal įstatymus namo pirmininkas privalo kasmet pateikti finansines namo ataskaitas bei kitus reikalingus dokumentus, tačiau moteris net ir raginama šio darbo vengė. Vis teisindavosi, kad tą padarys pasibaigus namo renovacijai, nes dėl daugiabučio atnaujinimo atsiranda itin daug rūpesčių. Bet renovacija baigėsi, o finansinių ataskaitų nei gyventojai nesulaukė.

„Ji nuolat visiems meluodavo, net į namo susirinkimą atvykusiems Savivaldybės atstovams tvirtino, kad ji nunešė dokumentus į rajono Savivaldybę, bet paaiškėjo, kad jokių namo dokumentų bei finansinės ataskaitos nepristatė, – pasakojo „Sekundei“ D. Kvedaravičius. – Vėliau prasidėjo istorijos, kad jos sąskaitoje nėra pinigų, ją kažkas užblokavo, kad negali pervesti – nuolat sugalvodavo kokį naują pasiteisinimą.“

Plačiau skaitykite dienraščio „Sekundė“ birželio 8 d. numeryje.

Komentarai

  • ir kur žiūri meras ir nebus teisybės pakol nepadeda vargšams pensininkams pasikelti pensijų iki deramo lygio?

  • Vanduo nesaltas pirmininke gal maudytis noretu, paklauskit

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų