Pajamų už pobūvius neapskaičiusi kavinė įkliuvo mokesčių inspektoriams

Pajamų už pobūvius neapskaičiusi kavinė įkliuvo mokesčių inspektoriams

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad reaguodama į VMI pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją vienoje iš Panevėžio rajono kavinių išaiškino pajamų slėpimo atvejį, o įrodymų negalėjusiam paneigti kavinės savininkui beliko tai pripažinti ir deklaruoti neapskaitytas pajamas.

„Pranešimą iš pilietiško gyventojo apie kavinėje galimai neapskaitomas pajamas už pobūvius gavome dar vasario mėnesį, tačiau prasidėjusius kontrolės veiksmus sustabdė paskelbtas karantinas. Į šią viešojo maitinimo įstaigą operatyvios kontrolės skyriaus pareigūnai sugrįžo birželį. Operatyvaus patikrinimo metu direktoriaus kabinete rasta 800 eurų, kurie buvo neapskaityti jokiuose dokumentuose“, – teigia Panevėžio AVMI Kontrolės departamento direktorius Vidas Osipovas.

Taip pat iš rastų užrašų bei turimos pranešimo informacijos inspektoriai nustatė dienas, kuriomis šiemet sausį, kovą ir gegužę kavinėje vyko pobūviai, o įmonės vadovas galimai neapskaitė pajamų.

„Įmonės vadovas sutiko su operatyvaus patikrinimo išvadomis ir jau patikrinimo metu deklaravo 4,6 tūkst. eurų neapskaitytų pajamų bei 1 tūkst. eurų PVM“, – sako V. Osipovas pažymėdamas, kad viešojo maitinimo sektorius ir toliau išlieka viena iš VMI prioritetinių sričių ir kad mokesčių administratorius netoleruos piktybiškų įstatymų pažeidimų. Be prevencinio darbo, pasikartojančių pažeidimų atvejais bus atliekama aktyvi stebėsena, taikomos ir griežtesnės kontrolės procedūros – iš verslo tikimąsi skaidrios veiklos.

Pernai Panevėžio AVMI kontroliuojant viešojo maitinimo sektorių buvo surašyti 55 administracinio nusižengimo protokolai ir paskirta 8,33 tūkst. eurų baudų. Nustatyti 8 neregistruotą veiklą vykdę ir 8 nelegaliai dirbę asmenys. Surašyti 6 alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimo protokolai nustačius, kad pardavinėti alkoholiniai gėrimai be įsigijimo dokumentų.

Komentarai

  • Tai kaip čia karantino laikmetyje jis dar dirba?Užkalkit jam langus,tegul eina šeko pjauti. Pavydas didesnis už protą.Sukurk verslą ,įdarbink žmonių ir pajausi kaip lengva ir skanu dirbti, išlaikyti žmones.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų