Pagerbti miesto sportininkai

Pagerbti miesto sportininkai

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir Savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis pagerbė Europos karatė vicečempioną Jurą Sokolovą ir jo trenerį Remigijų Olšauską.

„Esame sportiškas miestas ir džiaugiuosi, kad man dažnai tenka šis malonumas – pasveikinti sportininkus ir trenerius įvairių laimėjimų proga. Sveikinu Jurą su neeiline pergale Europos čempionate ir dėkoju treneriui ir gerą parengimą. Linkiu sėkmės pasaulio čempionate“, – sveikindamas sportininkus sakė meras R. Račkauskas.

Treneriui R. Olšauskui įteikta padėka už sportininko parengimą ir miesto garsinimą, bei 400 Eur. čekis. Sportininkui J. Sokolovui įteikta padėka už miesto garsinimą bei 2019 m. Europos karate kyokushin čempionate užimtą II vietą Kumite rungtyje bei 800 Eur. čekis.

Panevėžio kyokushin karatė klubo „Argus“ sportininkas J. Sokolovas Europos kyokushin karate čempionate ir atrankoje į Pasaulio čempionatą iki 85 kilogramų svorio kategorijoje tapo antros vietos laimėtoju. Pasaulio kyokushin karatė čempionatas Japonijoje vyks šių metų rudenį. J. Sokolovas praėjusiais metais pateko į Europos čempionato finalą ir iškovojo vicečempiono titulą.

Komunikacijos skyrius

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų