P. Židonio nuotr.

Padidintos mobiliojo COVID-19 ligos tyrimų punkto darbo apimtys

Padidintos mobiliojo COVID-19 ligos tyrimų punkto darbo apimtys

Nuo praėjusios savaitės Panevėžyje padidintos mobiliojo punkto darbo apimtys. Atvykusius išsitirti dėl COVID-19 infekcijos žmones aptarnaus suformuotos 5 specialistų komandos.

„Žiūrint į susirgimų rodiklius, epidemiologinė situacija kol kas negerėja. Siekiant pažaboti viruso plitimą, reikia kuo operatyviau lokalizuoti susidariusius židinius. Padidintos mobilaus punkto tyrimų apimtys leis ne tik aptarnauti daugiau gyventojų, bet ir tyrimą bus galima atlikti tą pačią ar vėliausiai kitą dieną“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatorius Kazimieras Armonavičius.

Mobiliajame punkte suformuotos penkios komandos, dirbančios nuo 8 iki 20 val., per dieną paima 360 ėminių.

Šią savaitę šventinėmis dienomis keičiasi mobilaus tyrimų punkto darbo laikas. Gruodžio 24 ir 26 d. gyventojus aptarnaus suformuotos tik dvi specialistų komandos, kurios dirbs nuo 8 iki 16 val. Gruodžio 25 d. mobilus punktas nedirbs.

Į mobilų punktą jokiu būdu negalima vykti nusprendus savarankiškai – prieš tai būtina skambinti Karštąja koronos linija 1808.

 

Komentarai

  • Ar didindami pajėgas ,tikrinat darbuotojus: kokios kalbos sklinda iš darbuotojų, kaip daromi tyrimai, kaip neprofesonaliai jie paimam, kokiomis sąlygomis laikomi. Liūdna, nejau nepasiekia Jūsų tos kalbos.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų