Padėka tėvams per vestuves. Ar jos reikia? Atsako etiketo specialistas Tomas

Padėka tėvams per vestuves. Ar jos reikia? Atsako etiketo specialistas Tomas

Vestuvės – tai ne tik ceremonija, oficialiai įtvirtinanti santuoką, bet ir ypatinga šventė, skirta paminėti dviejų žmonių meilę. Tai laikas, kai susibūria artimieji ir draugai, kad pasidalintų džiaugsmu ir palinkėtų jaunavedžiams laimės bei sėkmės bendrame gyvenimo kelyje.

Vestuvės ne tik poros šventė

Vestuvių esmė – dviejų žmonių meilė, kurią jie nusprendžia įtvirtinti amžinai. Šventės metu ši meilė tampa atspirties tašku visoms ceremonijoms, ritualams ir linksmybėms.

Tiesa, per vestuves dažnai minima meilė ne tik vyro moteriai ir atvirkščiai, tačiau ir jaunųjų – tėveliams, kurie juos lydėjo link santuokos. Dovanos tėvams per vestuves tapo gražia tradicija, kuri alsuoja meile, geromis emocijomis bei pagarba.

Plačiau apie dovanas tėvams šios gražios progos metu – pasakoja etiketo specialistas Tomas.

 Apie dovanų etiketą

Dovanų dovanojimas ir gavimas yra svarbi socialinio bendravimo dalis. Tinkamai parinkta ir įteikta dovana gali parodyti rūpestį, dėkingumą ir pagarbą kitam žmogui. Tačiau dovanų davimas gali kelti ir nemažai klausimų, ypač kai norime elgtis mandagiai ir laikytis etiketo normų.

Dovanų dovanojimas per vestuves nėra privalomas, tačiau tai graži tradicija, kuri turi gilią prasmę. Dovanos gali būti simbolinės ar praktiškos, svarbiausia, kad jos atspindėtų jūsų jausmus gavėjams ir būtų jiems brangios”,- pasakoja Tomas.

Taip pat Tomas priduria, kad dovanos įteikimo etiketas, nepriklausomai nuo to, kas gaus dovaną – apima kelias svarbias taisykles.

Venkite dovanoti pinigus, nebent tai būtų aiškiai pageidaujama. Nedovanokite dovanų, turinčių aiškią seksualinę potekstę. Jei nesate tikri dėl dovanos tinkamumo geriau pasiteirauti asmenų dėl dovanos poreikio. Galiausiai, svarbiausia, kad dovana eitų iš širdies ir parodytų jūsų nuoširdų rūpestį”,- teigia jis.

Ką galima padovanoti?

Tomas pateikia kelias universalias dovanų idėjas. Jos yra tinkamos ir jaunavedžiams, ir tėveliams, kaip padėkos ženklas.

Tinkama dovana yra nuotraukų albumas. Surinkite gražiausias jūsų šeimos nuotraukas ir sukurkite individualų nuotraukų albumą skirtą tėvams. Galite įtraukti ir trumpus aprašymus ar komentarus prie kiekvienos nuotraukos. Dovanoti galima ir patirtis. Tinka dovanų kuponai SPA procedūroms. Žinoma, jeigu žinote, kad tokios pramogos patiks tėvams”,- pataria Tomas.

Tiems, kurie vertina praktiškumą taip pat puikiai tiks namų apyvokos daiktai. Padovanokite tėvams naudingus ir kokybiškus namų apyvokos daiktus, tokius kaip naujas kavos aparatas, robotas siurblys ar patalynės komplektas. Tinka ir interjero puošmenos. Pavyzdžiui, graviruotos padėkos tėveliams. Jos ne tik puoš namų sienas, tačiau ir primins šią nuostabią šventę. Skoningai atrodo ir graviruotas vazonas, nuotraukų rėmelis arba inkilas, kuris yra ne tik estetiškai patraukli, simbolinė, tačiau ir praktiška dovana.

Galiausiai, galima dovanoti tokias dovanas, kurios atitinka jų hobius: namų kino sistemos, sportiniai įrankiai/įrenginiai ir t.t. Visos jos gali būti graviruojamos arba dovanojamos kartu su jaukia žvake, kuri puošta asmeniniais, tėveliams skirtais žodžiais.

Kad ir kokia vestuvių atributika reikalinga – svarbiausia netaupyti kokybei. Juk šios gražios šventės esmė yra pradėti darnų, šiltą gyvenimą kartu. Taigi, kiekviena smulkmena turi būti apgalvota ir įvertinta.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų